Nový rodinný penzión pri jazere

Pozývame Vás do Penziónu Turista ***, ktorý sa nachádza necelých 100 m od Počúvadlianskeho jazera, v rekreačnej oblasti obce Počúvadlo. Výborné prostredie, štýlová vybavenosť penziónu spolu s vynikajúcou kuchyňou sú zárukou jedinečnej dovolenky u nás.

Počas letných dní sa okúpete či zaplávate si v Počúvadlianskom jazere. Práve tu sa dokonalo zabavíte aj s Vašimi ratolesťami pri člnovaní a na svoje si zaiste prídu i rybári. Históriou dýchajúce blízke mesto Banská Štiavnica núka širokú škálu aktivít a atrakcií na jeho poznávanie. Navštíviť môžete Starý zámok, Nový zámok, Banské múzeum v prírode alebo sa len prejsť po námestí. Štiavnické vrchy ponúkajú priestor i na cyklistiku, turistiku alebo nenáročné prechádzky. Zimné obdobie využijete na lyžovanie, bežkovanie či sánkovanie na svahoch lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Každý deň v roku ponúkame ubytovanie ako doma v Penzióne Turista *** s celkovou kapacitou pre 19 hostí. Na výber máte u nás z týchto typov ubytovacích jednotiek, pričom každá disponuje vlastným vchodom:

- šiestich 2-lôžkových izieb, každá s manželskou posteľou,
- jedného exkluzívneho 2 izbového apartmánu, s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jednou 2-lôžkovou spálňou s dvomi samostatnými lôžkami a dvomi prístelkami.

Každá izba aj apartmán je vybavený príslušným počtom lôžok a trezorom. Nechýba tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Rovnako je zaistené bezplatné WiFi pripojenie. V apartmáne sa navyše nachádza plne vybavená kuchyňa s jedálenským sedením a obývacia izba s koženým gaučom, slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu. Pred vstupom do každej ubytovacej jednotky využijete terasku s vonkajším posedením.

Milá a ochotná obsluha Vás s radosťou ubytuje na recepcii. Tu si môžete dať odložiť Vaše bicykle, lyže, oprať bielizeň alebo vysušiť lyžiarky. Skvelé jedlo našej reštaurácie s terasou a barom Vás zasýti počas celého dňa. V rámci reštaurácie je taktiež krb s posedením pre rekreantov. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Na požiadanie Vám vieme zapožičať detskú postieľku. S radosťou Vám pomôžeme aj na Vašich firemných akciách, kde je Vám k dispozícii dimenzovaný priestor s možnosťou zapožičania techniky. Parkovanie áut sme zabezpečili priamo pri ubytovaní. Ak Vás naša možnosť na príjemnú dovolenku oslovila, príďte k nám, my sa na Vás už teraz tešíme!