Historický penzión v centre mesta.

Príjemné ubytovanie v Penzióne Semmelrock * sa nachádza v tichej lokalite mesta Nová Baňa, len 5 minút od jeho centra, v blízkosti výjazdu na rýchlostnú cestu R1.

Okolie Novej Bane je známe vďaka bohatým možnostiam pre turistov, cyklistov ako aj milovníkov zimných športov. Lyžiari a snowboardisti si zašportujú v blízkych lyžiarskych strediskách Ski Salamandra, Ski centrum Drozdovo a Ski Hubačov. Navštíviť môžete národnú prírodnú pamiatku Starohutiansky vodopád a tiež prírodnú rezerváciu Bujakov vrch. Neďaleko od Novej Bane sa nachádza vodná nádrž Tajch s možnosťou vykonávania vodných športov a vyhliadkových výletov. Len 25 km od penziónu sa zrelaxujete a oddýchnete si v známych kúpeľoch Sklené Teplice, ktoré sú známe svojimi termálnymi a minerálnymi kúpeľmi.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v Penzióne Semmelrock * s celkovou kapacitou pre 21 osôb. Hosťom sú k dispozícii:
- jedna 1-lôžková izba s balkónom a možnosťou využitia jednej prístelky,
- päť 2-lôžkových izieb,
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou využitia jednej prístelky,
- jedna 3-lôžková izba.

Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, telefónom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo viac-lôžkových izbách sa nachádzajú manželské postele a na troch 2-lôžkových izbách využijete tiež balkón. V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s denným barom, kde sa môžete príjemne najesť alebo si spoločne s rodinou či priateľmi posedieť pri krbe. Táto miestnosť slúži aj ako kongresová miestnosť s možnosťou zapožičania techniky. Využijete tu rovnako televízor so satelitným príjmom, rádio i možnosť zahrať si na štýlovom klavíri. Pre tých najmenších sme pripravili detský kútik, kde sa do sýtosti vyhrajú s rôznymi hračkami. Pre hostí je tu tiež k užívaniu zimná i letná terasa. Prízemie penziónu dotvárajú pánske a dámske toalety.

V prípade, že si budete chcieť ugrilovať vlastné dobroty na grile, radi Vám ho zapožičiame. Ponúkame tiež možnosť zapožičať si sušič vlasov, žehličku na vlasy a detskú postieľku. Skúsenejší jazdci či deti môžu na blízkom ranči využiť jazdu na koňoch. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri penzióne. Ak chystáte firemné stretnutie, oslavu alebo večierok, radi Vám s tým pomôžeme a zabezpečíme tiež jedlá a nápoje.

Vyberte sa na víkend či dlhšiu dovolenku k nám do Penziónu Semmelrock * a presvedčte sa o tom, že ste si vybrali to správne miesto na strávenie voľného času s blízkymi či priateľmi. Tešíme sa na Vás!