Príjemná chata vhodná pre rodiny!

Hľadáte ideálne miesto pre Vašu rodinnú dovolenku? Spojenie relaxu a aktívneho oddychu Vám zaručene poskytne príjemná Chata Počúvadlo, situovaná v atraktívnej rekreačnej oblasti pri jazere Počúvadlo, v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov. Pestrá ponuka voľnočasových aktivít uspokojí aj náročných návštevníkov.

V lete si na jazere Počúvadlo užijete veľa zábavy pri kúpaní, člnkovaní a vodnom bicyklovaní. Rybári si tu tiež prídu na svoje. Ak sa Vám podarí Vaše ratolesti dostať z vody von, využite príjemné slnečné dni na romantické prechádzky nádherným okolím alebo si spravte výlet na vrch Sitno, odkiaľ sa Vám naskytnú krásne výhľady. V zimných mesiacoch si výborne zalyžujete v blízkom lyžiarskom stredisku Salamadra resort, kde nájdete aj veľa bežkárskych trás. Ponuka je naozaj bohatá, stačí si len vybrať.

Chata Počúvadlo ponúka príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. Pripravené sú tu pre Vás tri spálne. Kapacitne najväčšia spálňa (so štyrmi samostatnými lôžkami) je Vám k dispozícii na prízemí chaty. Dve menšie 2-lôžkové spálne (jedna vybavená manželskou posteľou, druhá dvomi samostatnými lôžkami) sa nachádzajú na poschodí.

Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži kuchyňa vybavená elektrickým sporákom s rúrou a potrebným riadom. Na uskladnenie potravín môžete použiť aj samostatnú špajzu, v ktorej nájdete chladničku s mrazničkou. Voňavú kávičku a krásny výhľad si zaiste vychutnáte na slnečnej verande s posedením pre osem osôb. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chate samozrejmosťou.

Pekné dni si užijete aj v exteriéri chaty. Či to bude posedenie v príjemnom tieni slnečníku pri čítaní obľúbenej knihy, grilovanie na prenosnom grile alebo naháňačky a schovávačky s Vašimi detičkami na záhrade, vždy sa budete cítiť veľmi príjemne. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate.

Leto klope na dvere, a preto neváhajte a rezervujte si svoju vysnívanú dovolenku v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Tešíme sa na Vašu návštevu!