Chata v objatí prírody, pri jazere.

Útulná Chata Mia je situovaná v mestskej časti Počúvadlianske Jazero mesta Banská Štiavnica. Vítané sú u nás páry, menšia skupina hostí a tiež rodiny s deťmi.

Neďaleko od ubytovania sa nachádza Počúvadlianske jazero, ktoré ponúka skvelú možnosť pre rybolov, oddych pri vode, rekreačné kúpanie a iné vodné športy. Milovníkom histórie určite odporúčame navštíviť neďaleký Starý a Nový zámok v Banskej Štiavnici. V tomto turistami obľúbenom meste sa pokocháte krásou Botanickej záhrady, Arboréta Kysihýbel a priblížite si život baníkov v Banskom múzeu v prírode. Podmanivá príroda Štiavnických vrchov Vás celoročne pozýva na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie či lyžovanie. Pre milovníkov zimných športov je k dispozícií Salamandra Ski Resort a Ski Dúbravy.

V Chate Mia máte možnosť celoročného ubytovania s celkovou kapacitou 6 osôb. Chata dispozične pozostáva z obývacej časti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným rozťahovacím gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Počas nevykurovacieho obdobia Vám navyše pripravíme ďalšie dve prístelky na vyvýšenom poschodí so vstupom z obývacej časti. Na prípravu chutných jedál Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, chladničkou s mrazničkou, plynovou dvojplatničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

Odpočiniete si v dvoch 2-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami. Súčasťou vybavenia chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet v celom objekte počas letnej sezóny (v období od mája do konca septembra).

Priamo z obývacej časti sa presuniete na terasu s pohodlným sedením a vychutnáte si tak chvíle pokoja a oddychu v kruhu priateľov a rodiny. Zároveň si tu pripravíte grilované špeciality na záhradnom krbe alebo chutný kotlíkový guláš. Vaše autá pohodlne zaparkujete pri chate. Tešíme sa na Váš pobyt v Chate Mia a veríme, že u nás strávite krásne chvíle.