Komfortná chata s kaďou,bazénom, saunou!

Útulná Chata pri Horárni je situovaná v tichej dedinke Modrová, nachádzajúcej sa neďaleko kúpeľného mesta Piešťany. Vašu dovolenku u nás Vám spríjemní relax v kúpacej kadi a saune.

Známa rekreačná oblasť v blízkosti Piešťan láka návštevníkov najmä vďaka kúpeľom, ktoré sú známe liečivými účinkami piešťanského bahna a vody. Len 2 kilometre od našej chaty navštívite Zoo farmu Nový Zéland alebo si spravíte výlet na zrúcaninu hradu Tematín (8 km). Odporúčame tiež absolvovať vyhliadkovú plavbu po rieke Váh na priehradnom jazere Sĺňava, ako aj zahrať si atraktívny golf v areáli Vrbinky. V zime ocenia najmä lyžiari a snowboardisti blízkosť lyžiarskeho strediska Ski Bezovce (4 km).

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v komfortnej chate, ktoré je vhodné najmä pre rodiny s deťmi a partie priateľov. Chata disponuje maximálnou kapacitou pre 9 osôb.

Priestranná spoločenská miestnosť na prízemí ubytovania ponúka možnosť posedieť si na gaučovom sedení alebo za typickým dreveným stolom so stoličkami. V tejto miestnosti je Vám k dispozícii tiež televízor so satelitným príjmom, CD / DVD prehrávač, rôzne spoločenské hry ako aj kompletne vybavená kuchyňa. Prízemie dotvára taktiež kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. Poslúži Vám tu tiež žehlička, fén a práčovňa.

Na poschodí sú umiestnené dve 2-lôžkové spálne (jedna s manželskou a jedna s poschodovou posteľou) a jedna 3-lôžková spálňa (s poschodovou posteľou, kde spodná časť postele je vhodná pre prespanie 2 osôb). Hostia tu rovnako využijú spoločenskú miestnosť s televízorom, CD/DVD prehrávačom, karaoke, krbom a obrovským gaučovým sedením, ktoré je vhodné pre komfortné prespanie 2 osôb. Zo spoločenskej miestnosti je možné vyjsť na veľký balkón, ku ktorému máte prístup aj z exteriéru. V rámci poschodia je tiež jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. K úschove Vašich lyží Vám poslúži vstupná hala chaty.

Zrelaxovať a otužiť sa u nás môžete využitím novej exteriérovej sauny s ochladzovacou kaďou a taktiež v horúcej fínskej kadi, čo zaručí maximálne príjemný zážitok z ubytovania. Zároveň využijete i tepelným čerpadlom vyhrievaný vonkajší bázen (6x3x1,2m). Pozemok chaty je terasový s typickou horskou a záhradnou výsadbou, dotvárajúcou charakter rodinnej víkendovej chaty. Areál je kompletne oplotený a Vy tu tak v úplnom súkromí prežijete pekné chvíle pri grilovačke na záhradnom grile (s kotlinou), posedením si pri opekaní dobrôt na ohnisku, či strávením chvíľ v altánku.

Pre tých najmenších sme pripravili detskú hojdačku s preliezkou a veľkú trampolínu. K dispozícii je Vám aj stolný futbal, stacionárny bicykel, veslársky trenažér a lehátka. Pri chate je tiež jazierko, kde môžete pozorovať plávajúce pstruhy. Autá si pohodlne zaparkujete priamo pri chate.

Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete, zrelaxujete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.

STORNO podmienky:
Pri zrušení rezervácie v lehote:
- viac ako 59 dní pred nástupom na pobyt - vrátenie zálohy v plnej výške.
- 29 až 58 dní pred nástupom na pobyt - vrátenie 50% zo sumy zálohy.
- menej ako 28 dní pred nástupom na pobyt sa záloha nevracia.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí