Komfortné apartmány v centre mesta!

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v nových apartmánoch, nachádzajúcich sa v atraktívnej časti mesta Humenné - priamo v jeho centre. Vďaka výbornej polohe apartmánov v bezprostrednej blízkosti pešej zóny s renesančným kaštieľom to tak počas Vášho pobytu budete mať veľmi blízko k viacerým reštauráciám, lahôdkám so širokým raňajkovým aj obedovým menu, či obchodu s potravinami.

Apartmány HUMENNÉ disponujú celkovou kapacitou 32 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii je Vám tu 6 novo zariadených a plne vybavených apartmánov s kapacitou jednotlivo pre 3 až 6 osôb, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou.

Každý z apartmánov je zariadený s dôrazom na pohodlie a kvalitný odpočinok našich hostí, pričom v jeho výbave nechýba plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom/indukčnou platňou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, potrebným riadom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je rovnako vlastná kúpeľňa s toaletou (so sprchovacím kútom/vaňou), televízor ako aj zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vybrať si tu môžete spomedzi apartmánov s nasledovným rozložením:

• Apartmán č. 1 s kapacitou pre 3 až 4 osoby, tvorený priestrannou miestnosťou so spálňovou aj obývacou časťou s posedením (s možnosťou prístelky),
• Apartmán č. 2 vhodný pre 4 až 5 osôb, ktorého súčasťou sú dve 2-lôžkové spálne s možnosťou využitia jednej prístelky,
• Apartmán č. 3 (podkrovný apartmán) s kapacitou pre 4 až 5 osôb, zložený z dvoch 2-lôžkových spální a príjemnej haly s posedením (s možnosťou prístelky),
• Apartmány č. 4, 5 a 6, prispôsobené pre ubytovanie 5 až 6 osôb, tvorené jednou 1-lôžkovou a jednou 2-lôžkovou spálňou, ako aj ďalšou izbou s dvomi posteľami a obývacou časťou s posedením (s možnosťou prístelky).

Súčasťou komplexu apartmánov je zároveň Bunker Pub (slúžiaci aj ako recepcia s možnosťou zapožičania žehličky a fénu na vlasy), v ktorého priestoroch si môžete príjemne oddýchnuť a zároveň pochutnať na širokej škále nealkoholických a alkoholických nápojov.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty