AKCIA December 5%

5% zľava na termíny 12/ 2019

Zrubový dom na samote je situovaný v blízkosti lesa, priamo nad obcou Hodruša - Hámre. Nachádza sa len 4 kilometre od okresného mesta Žarnovica a neďaleko známeho mesta Banská Štiavnica.

Krásna okolitá príroda Vám poskytuje celoročne bohaté možnosti turistiky a cyklistiky, ale najmä skvelý oddych od bežného pracovného tempa a to priamo v lone prírody. V blízkosti od ubytovania sa nachádza zrúcanina hradu Revište, viaceré prírodné tajchy a jazerá, unikátne atrakcie a zaujímavosti v neďalekej Banskej Štiavnici, Svätom Antone i Novej Bani a jej chotároch, s možnosťou jazdenia na koni. V okolí si prídu na svoje i hubári a milovníci lesných plodov. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Salamandra Ski Resort a Ski Blanc Ostrý Grúň - Kollárová.

Zrub je v prevádzke celoročne a disponuje kapacitou pre pohodlný pobyt 10 - 13 osôb. Pri počte 13 osôb je komfort zaručený v prípade, že sa na pobyte zúčastnia aj deti. Obytná plocha zrubu je cca 200 m2.

V zrube je pre Vás pripravená obývačka s pohodlným gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre dve osoby. Pokojne si tu pozriete televízor so satelitným príjmom, vypočujete hudbu z rádia a CD prehrávača. Idylickú atmosféru dotvorí praskajúce drevo z krbu. S obývačkou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa a jedálenská časť s posedením. Pre trávenie voľných chvíľ sme pripravili aj klubovňu v suteréne, kde si zahráte šípky a stolný hokej.

Pre Váš komfortný spánok sú Vám k dispozícii tri 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, z toho jedna s možnosťou prístelky a výstupom na balkón, ako aj jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou. Súčasťou zrubu sú dve kúpeľne, jedna na prízemí, vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou a druhá na poschodí, kde sa nachádza vaňa, sprchovací kút, dve umývadlá a toaleta. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér zrubu Vám ponúka posedenie na terase alebo v altánku. Tu si ugrilujete špeciality na grile záhradného krbu, uvaríte kotlíkový guláš alebo si niečo dobré poopekáte na ohni. Detičky sa zabavia hojdaním na hojdačke alebo záhradnej hojdačke, na ktorej sa radi pohojdajú i dospelí. V zrube je dostatočný priestor aj na úschovu Vašich bicyklov a lyží.

Zapožičiame Vám teréne vozidlo - prístup k zrubu možný len na autách s vyšším podvozkom, v zime len s autami, ktoré majú 4x4. Ak takýmto autom nedisponujete, máme pre Vás k dispozícii teréne vozidlo, ktoré Vám zapožičiame. Využívať ho môžete vždy na presun z a do chaty. Parkovanie priamo pri chate alebo v garáži (iba autá s vyšším podvozkom).

U nás zažijete idylické východy a romantické západy slnka, s úctou i obdivom sa poprechádzate po čarovných lúkach a lesoch. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Zrubového domu na samote. Tešíme sa na Vás!