Štýlová chata s vírivkou, pri lese!

Nadštandardná Chata Gatterhof je situovaná v dedinke Hodruša - Hámre, časť Banská Hodruša, v tichom prostredí Štiavnických vrchov.

V blízkom i širšom okolí chaty sa nachádzajú idylické jazerá a tajchy ako napr. Hodrušské jazero, Moderštôlniansky tajch, Malé a Veľké Richňavské jazero, kde sa môžete aj okúpať alebo loviť ryby. V prípade, že zatúžite po kúpaní sa na kúpalisku, odporúčame Vám zájsť do Vodného raja Vyhne. Celodenný výlet si môžete spraviť aj do prekrásnej Banskej Štiavnice, kde sa pokocháte mnohými pozoruhodnosťami. V zimnom období si zalyžujete a zasnowboardujete v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort, menej nároční využijú aj lyžiarsky vlek v Kopaniciach.

Ubytovanie v Chate Gaterrhof ponúkame celoročne v šiestich izbách s celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 16 osôb.

Spoločné chvíle s najbližšími a známymi strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a pohodlnými gaučmi. Zahráte si tu aj biliard alebo si len tak posedíte pri praskajúcom dreve vo vstavanom krbe. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s kachľami a jedálenským posedením, kde navyše využijete aj elektrický gril a umývačku riadu. V kúpeľni na prízemí chaty zrelaxujete a oddýchnete si vo vírivej vani. Rovnako sa tu nachádza aj jedna samostatná toaleta.

Poschodie chaty je tvorené tromi 2-lôžkovými spálňami (s manželskými posteľami) a jednou 3-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom), ktoré sú dovybavené vlastnými kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou. Využijete tu aj jednu 3-lôžkovú a jednu 4-lôžkovú spálňu, obe zariadené samostatnými lôžkami. Tieto dve izby zdieľajú spoločnú toaletu a kúpeľňu s vaňou na prízemí. Vo všetkých izbách sa nachádza televízor so satelitným príjmom a v celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na vonkajšej terase s posedením si vychutnáte pokojné prostredie a čerstvý vzduch a popri tom ugrilujete dobroty na grile. V prípade potreby si Vaše bicykle a lyže uschováte v priestoroch chaty. V oplotenom areáli strávite čas pri rybníku alebo hrou so psom, ktorého pobyt je u nás po dohode povolený zdarma. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa v našej Chate Gatterhof budete cítiť ako doma a prídete opäť. Už teraz sa na Vás tešíme!