Príjemné ubytovanie v chatke pri rybníku

Štýlovú Chatku Gatterhof nájdete v časti Banská Hodruša, ktorá patrí k dedinke Hodruša - Hámre. Prekrásne a tiché prostredie pri lese zaručuje dokonale strávené voľné chvíle s najbližšími.

Objavte krásy Štiavnických vrchov! Nachádzajú sa tu mnohé turistické i cyklistické trasy, kde sa Vám naskytnú prekrásne výhľady na okolitú prírodu. Neďaleko je situovaný Vodný Raj Vyhne, kde si dosýta užijete vodu a viaceré atrakcie. Za návštevu určite stojí aj zaujímavá Banská Štiavnica s historickým námestím, Starým a Novým zámkom, Banským múzeom v prírode a Botanickou záhradou. Lyžiari a snowboardisti si zaručene užijú obľúbené zimné športy na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Celoročné ubytovanie v Chatke Gatterhof je prispôsobené pre pobyt štyroch osôb s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Prízemie tvorí obývacia miestnosť s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Dokonale si tu oddýchnete na rohovej sedačke, ktorá po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. S touto miestnosťou je prepojená aj kompletne zariadená kuchynka. Vaše jedlá si vychutnáte v presklenej jedálni, ktorá počas teplých dní slúži ako terasa s grilom a klasickou murovanou pecou. K dispozícii je tu aj kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Pre pohodlný spánok sú pre Vás na poschodí chatky pripravené dve 2-lôžkové spálne vybavené manželskými posteľami a televízormi so satelitným príjmom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chatka sa nachádza v spoločnom oplotenom areáli s Chatou Gatterhof. Priamo pri chatke si posedíte pri jazierku s rybami. So sebou si k nám môžete zobrať aj svojich štvornohých miláčikov, ktorých pobyt je po dohode povolený. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Príďte k nám do Chatky Gatterhof a určite strávite peknú dovolenku. Tešíme sa na Vás!