Štýlový zrub s kúpacou kaďou!

Zrub Trajdalka je situovaný v pokojnej okrajovej časti obce Hodruša - Hámre. Tunajšie príjemné prostredie Štiavnických vrchov Vás bude určite lákať na túry, hubárčenie alebo len pokojné prechádzky okolitými lúkami a poliami. Popritom môžete navštíviť známy pozostatok banskej činnosti v tejto oblasti - Hodrušské jazero, ako aj Banské múzeum v Banskej Štiavnici, kde sa o tejto téme dozviete viac. Počas zimy ponúka vynikajúce podmienky na zjazdové lyžovanie a snowboarding blízke Stredisko Salamandra Resort. Využiť taktiež môžete aj náročné i menej náročné bežecké trate v blízkom okolí.

Ponúkame Vám štýlové priestory Zrubu Trajdalka, kde je počas celého roka možné ubytovať až 16 hostí. Je to tak ideálna možnosť pre príjemnú dovolenku s rodinou, priateľmi, či kolegami z práce.

Na prízemí zrubu sa nachádza priestranná vstupná hala s krbom a televízorom so satelitným prímom. Nachádza sa tu aj bar a jedálenská časť, kde je možné konzumovať chutné jedlá pripravené vo vedľajšej kuchyni. Výbavu kuchyne tvorí keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj samostatná toaleta a jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou 2 prísteliek, televízorom a samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a toaletou.

Na poschodí sa nachádzajú dve 2-lôžkové spálne s možnosťou jednej prístelky a apartmán tvorený z dvoch 2-lôžkových spální, pri každej s možnosťou využitia jednej prístelky. Izby ako aj apartmán disponujú vlastnými kúpeľňami so sprchovým kútom a toaletou.

Na dvore zrubu sa nachádza relaxačná kúpacia kaďa, ktorá je hosťom k dispozícii za príplatok. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri grilovaní rôznych špecialít na záhradnom krbe či pri príprave kotlíkového guláša. Pripravená pre Vás je tu aj záhradná hojdačka. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore zrubu, ktorý je možné aj uzamknúť.

Čo tak nechať doma všetky starosti a prísť na pár dni do tohto nádherného prostredia? Istotne si tu príjemne oddýchnete a načerpáte novú energiu, ktorá Vás spoločne s príjemnými spomienkami na toto miesto, bude sprevádzať ešte dlho. Príďte a zažijete to na vlastnej koži. Tešíme sa na Vás!