Luxusná chata s krbom pod lesom

Chata Srdiečko Vás privíta priamo pod lesom na konci obce Hodruša – Hámre, v okrese Žarnovica. Ponúka komfortné ubytovanie v štýlovo vybavenej chate s celkovou kapacitou 12 osôb. Na prízemí sa nachádza veľká plne zariadená kuchyňa na prípravu chutnej domácej stravy, komora a jedálenská časť s posedením. Pre trávenie spoločných chvíľ poslúži priestranná spoločenská miestnosť s krbom, ktorá je vybavená LCD televízorom, satelitom, CD a DVD prehrávačom. Nechýba ani priestor a hračky pre Vaše deti.

Na poschodí sú situované štyri spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou, jedna 3-lôžková s manželkou posteľou a oddeleným lôžkom, jedna 3-lôžková s oddelenými lôžkami a jedna 4-lôžková s dvomi manželskými posteľami.

V chate sú umiestnené dve kúpeľne a dve toalety na každom poschodí. Vykurovanie je zabezpečené centrálnou krbovou vložkou s prieduchmi do každej spálne. Pri chate sú skvelé podmienky na varenie gulášu, opekanie a grilovanie v krytom altánku s vonkajším posedením. Objekt je oplotený a parkovanie je zaistené priamo v uzamknutom dvore. Na veľkom dvore chaty so záhradnou hojdačkou sa vybehajú Vaše deti či domáci miláčikovia.

Okolitá prekrásna príroda chránenej krajinnej oblasti Štiavnických vrchov ponúka možnosti na oddych i aktívne športové vyžitie. Láka na turistiku, hubárčenie alebo len pokojné prechádzky po lesíkoch, poliach a lúkach nad dedinou. Nezabudnuteľné výhľady zažijú cyklisti na horských cyklotrasách bajkom k tajchom po celom okolí. Zážitok z jazdy na flow traile Helligon čaká na tých náročnejších bikerov.

V lete sa môžete osviežiť kúpaním, člnkovaním a rybárčením na blízkom Hodrušskom jazere alebo navštíviť niektorý z okolitých štiavnických tajchov. Historické mesto Banská Štiavnica je od chaty vzdialené len 9 km a jeho región je preslávený pamätihodnosťami a kultúrnymi podujatiami počas celého roka. V zime si milovníci zjazdového lyžovania a snowboardingu užijú skvelú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Salamandra Resort. Priaznivci bežeckého lyžovania ocenia výborne upravené bežecké trate.

Banská Hodruša bola dôležitým banským centrom. Návštevníkom ponúka historickú banícku Klopačku, sedem kostolov a internetový chodník. Obraz o hodrušskom baníctve Vám dotvorí návšteva bane Starovšechsvätých, ktorá sa nachádza neďaleko chaty.

Chata Srdiečko je svojím vybavením ideálne miesto pre partie priateľov, rodinné dovolenky či menšie partie kolegov z práce. Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma a tešíme sa na Vašu návštevu.