Na okraji lesa, pri potoku.

Apartmánová Chata Tichá sa nachádza v okrajovej časti Tichej doliny v obci Oščadnica, časť Laliky – Závozy. Pokojné prostredie v kombinácii s útulnosťou a pohodlím jednotlivých apartmánov, čistotou a príjemným pocitom tepla rodinnej atmosféry chaty Vám zaručia dokonalú dovolenku.

Jedinečnú atmosféru prírody Chránenej krajinnej oblasti Kysuce si užijete výletom po mnohých značených turistických chodníkoch a cyklotrasách. Počas prechádzky či túry si tu tak nazbierate rôzne hríby a viaceré druhy lesných plodov. Blízko je to i do letného centra zábavy a adrenalínu Sun Paradise Oščadnica. V zimnom období si zalyžujete na 15 upravovaných zjazdovkách miestneho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica.

Celoročne si užijete ideálnu dovolenku v Apartmánovej Chate Tichá, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre maximálne 22 hostí. Chata sa prenajíma ako celok, a tak je vhodná na trávenie spoločných chvíľ v kruhu rodiny, priateľov, známych ako aj na zorganizovanie firemnej oslavy či školenia s cateringom (po dohode s majiteľom). Ubytovať sa môžete v piatich 3-lôžkových apartmánoch a jednom 4-lôžkovom apartmáne s možnosťou troch prísteliek plus jedna detská postieľka.

Každý apartmán je zariadený vkusne, ladený do teplých farieb v kombinácii s drevených nábytkom. Súčasťou vybavenia každého apartmánu je kompletne vybavená kuchynka, televízor so satelitným príjmom v spálni, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločný čas si užijete v spoločenskej miestnosti s barom, LCD televízorom so satelitným príjmom a dvomi toaletami. K príprave jedál poslúži tiež centrálna kompletne zariadená kuchyňa. Milovníkov zábavy a relaxu poteší využívanie vonkajšej kúpacej kade, kombinovanej sauny (fínskej aj infra), pri ktorej sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Zároveň sa zabavíte v herni so stolným futbalom a šípkami. V exteriéri sa nachádza väčší altánok s grilom, terasa s vonkajším posedením, kotlík, záhradný krb a hojdačka. Taktiež je možnosť využiť aj udiareň. Keďže je objekt určený aj na rekreáciu rodín s deťmi, pripravili sme pre nich ihrisko so širokou škálou atrakcií. Poskytujeme tiež detskú postieľku. Zaistený je priestor na odkladanie lyží (vieme zabezpečiť požičanie lyží aj výstroj).

NAVYŠE: Pivo si môžete načapovať sami v bare v spoločenskej miestnosti. Zároveň ponúkame možnosť využívať vinotéku s bohatou ponukou vín. Tak zaparkujte Vaše autá pod dohľadom kamier pri objekte a príďte prežiť nezabudnuteľnú dovolenku do Apartmánovej Chaty Tichá. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí