Loading

Ubytovanie Meander Skipark Oravice

(340 objektov v okolí 25 km)
Meander Skipark Oravice

Meander Skipark Oravice

Oravice

Orava, nádherný a zároveň drsný kút Slovenska, ktorý je čím ďalej tým populárnejší u turistov zo šíreho okolia. To platí pre letnú, ale aj zimnú sezónu. Dáme Vám tip, kde na Orave zažijete jedinečnú lyžovačku a ešte niečo viac. V Oraviciach.

Oravice, malebná dedinka na Orave, neďaleko Zuberca a v blízkosti Západných Tatier. Zavítajte do priam rozprávkovej ríše plnej lesov, práve v tomto prekrásnom prostredí sa nachádzajú svahy Meander Skipark Oravice. Vedzte, že ide o skutočne výnimočné lyžiarske stredisko. Prezradíme Vám, prečo.

Je jedno že ste prišli s deťmi, ktoré stoja na lyžiach prvýkrát alebo s priateľmi, s ktorými si chcete dokazovať kto je lepší lyžiar. Oravice mysleli na každú skupinu lyžiarov. Stredisko je naklonené začiatočníkom, pre nich sú určené 2 krátke vleky, kde budú prvé metre na lyžiach hračkou. Dokonca aj najdlhšia trať v stredisku je modrej, najmenej náročnej farby. Má dĺžku úctyhodných 1600 metrov. Nemusíte sa báť, že to je všetko. Okrem týchto nenáročných zjazdoviek sú tu ešte ďalšie.

Pokročilým lyžiarom sú k dispozícií 3 červenou farbou značené zjazdovky. Ponúkajú dostatočný sklon a na najdlhšej z nich si užijete až 1500 metrov prvotriedneho zjazdu. Najskúsenejší lyžiari ocenia prítomnosť najnáročnejšieho, čierneho úseku v spodnej časti strediska. Ostatní sa báť nemusia, táto najnamáhavejšia časť sa dá obísť dvomi jednoduchšími alternatívami.

Meander Skipark Oravice sa rozprestiera v nadmorskej výške 785 – 1055 metrov nad morom. Nájdete tu bezmála 6 km zjazdoviek a o dopravu sa postarajú 4 vleky a moderná štvormiestna sedačková lanovka s vyhrievanými sedadlami. Vaše pohodlie je v Oraviciach prvoradé. Na to, aby ste si ho užili však potrebujete dostatok snehu. O to sa stará moderný systém umelého zasnežovania, ktorý je zabezpečený takmer v celom stredisku.

Športovci si v Oraviciach prídu tiež na svoje. Nachádzajú sa tu dlhé kilometre bežeckých tratí, snowpark so skokmi a rôznymi prekážkami či dokonca slalomová dráha, na ktorej si skúsite, aké je to byť hviezdou svahu.

A pridáme ešte čosi extra, čo Vám inde neponúknu. Skúste si predstaviť že zídete dole svahom, vyzujete si lyžiarky, vojdete do šatne, prezlečiete sa do plaviek a ste v termálnom bazéne s príjemnou horúcou vodou. Áno, presne týmto sú Oravice jedinečné. Priamo pri vlekoch a lanovke sa nachádza známy aquapark Meander Park Oravice otvorený celoročne so 4 bazénmi a 100 metrov dlhým toboganom. Viete si po lyžovačke predstaviť ešte niečo lepšie?

Lyžiarske stredisko Oravice je veľmi známe a preto ponúka aj dostatočné množstvo ubytovacích kapacít. Od moderných penziónovapartmánov až po jednoduché chatkypriváty s vľúdnymi domácimi. Nech si vyberiete akokoľvek, budete nadmieru spokojný. Prvotriedna lyžovačka s možnosťou relaxu v termálnej vode, to je neodolateľná kombinácia.

... zobraziť viac

Koliba Hubertka

0,3 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, na okraji obce...
Útulný a štýlový penzión, super lokalita

Chata Ľubica 128

0,3 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej oblasti
Chata blízko kúpaliska a vleku

Chata OĽA Oravice

0,5 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej obla...
Len pár metrov od vlekov a termálov

Apartmány a Chata Giewont

0,5 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej obla...
Pri lese blízko termal park, SKI Oravice

Chata Yeti

0,6 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej obla...
Kontaktujte nás prosím TELEFONICKY

Chata Balko

0,7 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej obla...
Oddych, zábava a relax pre celú rodinu

Chata u Gazdu

0,7 km od Meander Skipark Oravice, Vitanová, v rekreačnej obl...
Luxusná chata so saunou, vírivkou, krbom

Chata Motýlik

0,8 km od Meander Skipark Oravice, Oravice, v rekreačnej obla...
Luxusná nová chata v Oraviciach na Orave

Hotel Gobor

5,0 km od Meander Skipark Oravice, Vitanová, na okraji obce...
Ideálny pre rodiny s deťmi

Penzión Doma

5,1 km od Meander Skipark Oravice, Vitanová, na okraji obce...
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!