Cenovo výhodné ubytovanie v centre mesta

Novozrekonštruovaná Ubytovňa Fénix je situovaná v atraktívnej časti historického centra mesta Bytča, len 150 metrov od známeho Bytčianskeho zámku s jedinečným renesančným Sobášnym palácom. Výborná poloha ubytovne ponúka okrem dostupnosti historických a kultúrnych pamiatok mesta aj široké možnosti turistiky či cykloturistiky v okolí. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť aj lesnými prechádzkami či zberom húb a lesných plodov v okolitých lesoch pod Súľovskými skalami. V zimnom období si tu prídu na svoje najmä milovníci zimných športov, ktorým odporúčame navštíviť niektoré z okolitých lyžiarskych stredísk s upravenými zjazdovkami a bežeckými traťami (Ski Makov, Straník, Veľké Ostré, Strečno - Ostredok).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Ubytovni Fénix s celkovou kapacitou 36 lôžok. Hostia majú u nás na výber izby z nasledovnej ponuky:
- jedna 2-lôžková izba,
- štyri 3-lôžkové izby,
- štyri 4-lôžkové izby,
- jeden dvojizbový apartmán, tvorený 2-lôžkovou a 4-lôžkovou izbou.

Vo všetkých izbách sa okrem pohodlných nových postelí nachádza aj písací stolík so stoličkami, televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou. Niektoré z izieb disponujú taktiež balkónom. Na prípravu vlastných obľúbených jedál môžu hostia využívať spoločnú plne zariadenú kuchyňu, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou ubytovania je aj bezplatné pripojenie k WiFi internetu v celom objekte. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku pri ubytovaní.

Telefonicky podávané informácie ohľadom ubytovania sú do 20:00 hodiny.

Ak hľadáte komfortné ubytovanie v pekných nových izbách za rozumnú cenu, sme tu pre Vás! Neváhajte a rezervujte si Váš pobyt u nás už teraz!