Drevenica v krásnej Starohorskej doline

Ponúkame Vám ubytovanie v štýlovej Drevenici Jelenec, ktorá sa nachádza na Starých Horách v časti Dolný Jelenec v peknom prostredí, na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v okrese Banská Bystrica.

Za drevenicou sa nachádza horolezecká skala Jelenec a taktiež množstvo cyklotrás. V letných mesiacoch si môžete zájsť na plážové kúpalisko Aqualand Banská Bystrica, kde sa Vaše ratolesti dosýtosti vyšantia. Nádherné prechádzky a túry sú na Majerovu skalu, Banský chodník, Vrch Krížna, Vodný žľab Rakytovo a iné. Za poznaním sa vydajte do Harmaneckej jaskyne alebo prírodnej rezervácie Harmanecká tisina. Adrenalínový nadšenci v lete ocenia jazdu na bobovej dráhe na Donovaloch, deti sa potešia detskému FunParku, Myšiačikovmu detskému parku, rozprávkovej dedine Habakuky a iným atrakciám. Neďaleko sa nachádza aj lyžiarske stredisko PARK SNOW Donovaly s početnými zjazdovkami, Riders PARK pre snowboardistov, lyžiarske stredisko Šachtičky i Čachovo-Selce.

V našej Drevenici Jelenec s kapacitou pre 6 osôb, Vás s radosťou ubytujeme počas celého roka. Romantickú atmosféru v obývacej miestnosti vytvorí teplo z krbu, pri ktorom si posedíte na rozkladacom gauči, ktorý Vám zároveň poslúži ako prístelka pre jednu osobu. Rovnako si tu pozriete dobrý program v televízore so satelitným príjmom či zahráte spoločenské hry. V obývacej miestnosti sú pre Vás pripravené aj dve samostatné lôžka. Chutné domáce jedlá si pripravíte v kuchynskom kúte s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Interiér drevenice dopĺňajú ručne maľované obrazy a detailne spracované dekorácie, ktoré Vám navodia idylické prostredie domova. Samozrejmosťou je aj vlastná moderne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, sušiakom na bielizeň, papučami a toaletou. V celom objekte drevenice je spojenie s okolitým svetom zabezpečené bezplatným WiFi pripojením na internet.

Počas letných dní si pri chate príjemne posedíte na pohodlnom sedení, niečo chutné opečiete na ohni, prípadne uvaríte chutný kotlíkový guláš. Skvelé orosené pivo si vytiahnete priamo z potoka, ktorý preteká cez pozemok. Vaše autá zaparkujete priamo pri chate. Ak túžite po relaxe a pokoji, naša Drevenica Jelenec je to pravé pre Vás. Tešíme sa na Vás.