V krásnom prostredí s veľkou záhradou

Rekreačná Chalupa Sosna je situovaná v nádhernom horskom prostredí Liptova, na okraji obce Liptovské Revúce vo vzdialenosti 2 km od lyžiarskeho strediska Skifun a 15 km od strediska Donovaly. Ak túžite po oddychu od ruchu miest v pokojnom prostredí pod lesom pri potoku, s dokonalým súkromím a veľkou oplotenou záhradou, vhodnou na skvelé grilovačky a šantenie Vašich detí, radi Vás u nás privítame. Špeciálnou atrakciou pre návštevníkov Chalupy Sosna je možnosť sledovania divej zveri (medveď, jeleň, diviak a iné) s profesionálnym doprovodom.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v chalupe s celkovou kapacitou 20 osôb. V objekte sú Vám k dispozícii dve trojlôžkové a tri štvorlôžkové spálne. Chalupa disponuje dvomi spoločenskými miestnosťami s televízormi a plne zariadenými kuchynskými kútmi, vybavenými elektrickými sporákmi, chladničkami, mikrovlnnými rúrami a rýchlovarnými kanvicami. Samozrejmosťou chalupy sú dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve samostatné toalety.

K chalupe patrí veľká záhrada s možnosťou posedenia v záhradnom altánku s vonkajším krbom. Hostia môžu využívať taktiež prenosný gril či príjemne relaxovať opekaním pri ohnisku. Súčasťou záhrady je ihrisko vhodné na rôzne loptové hry, záhradná hojdačka, detský kútik s preliezkami, šmýkačkou, trampolínou a vonkajším bazénom. Parkovanie je bezproblémové priamo pri chalupe.

Vo vzdialenosti do 7 kilometrov sa nachádza Wellness centrum Gothal s bazénmi, saunovým svetom, fitness a ďalšími možnosťami športového vyžitia (bowling, lezecká stena, biliard, atď.).