Ubytovanie blízko Jaguára-Land Rovera

Ponúkame Vám útulné Ubytovanie Bastards v obci Čakajovce, ktoré sa nachádza priamo pri Nitre, v blízkosti firiem Jaguar a Land Rover. Ubytovanie je ideálne pre partie robotníkov, pracujúcich či dlhodobo ubytovaných hostí.

Celoročne sa môžete ubytovať po jednotlivých izbách (2-lôžková, 4-lôžková, 4-lôžková) ako v privátnom ubytovaní, prípadne v apartmánoch s celkovou kapacitou ubytovania pre 23 hostí. Každý apartmán je k dispozícii ako celok. Všetky apartmány sú vybavené vlastným vchodom zabezpečenými kamerovým systémom.

Najmenší 4-lôžkový apartmán pozostáva zo 4-lôžkovej spálne s dvomi poschodovými posteľami, kde je Vám k dispozícii aj televízor a posedenie. V apartmáne sa nachádza vlastná plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Prenajíma sa ako celok.

Väčší 9-lôžkový apartmán je tvorený 3-lôžkovou spálňou so samostatným lôžkom a poschodovou posteľou a 6-lôžkovou spálňou s tromi poschodovými posteľami. Táto spálňa je prepojená s obývacím priestorom a kuchynským kútikom, kde sme pre Vás pripravili televízor s DiGi TV, rádio, pohovky, krbové kachle ako aj kompletné kuchynské vybavenie. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútami a dve samostatné toalety. Prenajíma sa buď ako celok alebo inak po dohode s majiteľom.

V najväčšom 10-lôžkovom apartmáne nájdete 2-lôžkovú spálňu so samostatnými lôžkami, 4-lôžkovú spálňu s dvomi samostatnými lôžkami, poschodovou posteľou a 4-lôžkovú spálňu s dvomi poschodovými posteľami. Pre všetky spálne je pripravená spoločná kompletne zariadená kuchyňa s televízorom a jedálenským posedením. V apartmáne sa ďalej nachádza kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútami a dvomi toaletami, ktoré sú od kúpeľne oddelené dverami. Tento apartmán Vám poskytneme ako celok alebo po samostatných izbách ako privátne ubytovanie.

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch ubytovania. Rovnako si oddýchnete na terase s vonkajším posedením či pripravíte jedlá na grile alebo ohnisku. Parkovanie vozidiel je zabezpečené pri ubytovacom zariadení.

Po pracovnom dni určite dobre padne občerstvenie v miestnom pohostinstve priamo v budove ubytovania. Cestou z práce sa môžete zastaviť na nákup v potravinách vzdialených 200 m od ubytovania. Cez víkendy Vám odporúčame výlety po okolí. V blízkosti sa nachádza Dražovský kostolík, Svoradova jaskyňa, Nitriansky hrad, vrch Zobor, Botanická záhrada v Nitre alebo Slovenské poľnohospodárske múzeum - Nitra. Práve mesto Nitra ponúka širokú paletu možností na trávenie voľného času.

Tešíme sa na Váš dlhodobý ako aj krátkodobý pobyt u nás. Ste srdečne vítaní.