Ubytovanie blízko Jaguára-Land Rovera

Ponúkame Vám útulné Ubytovanie Bastards v obci Čakajovce, ktoré sa nachádza priamo pri Nitre, v blízkosti firiem Jaguar a Land Rover. Ubytovanie je ideálne pre partie robotníkov, pracujúcich či dlhodobo ubytovaných hostí.

Celoročne sa môžete ubytovať po jednotlivých izbách (2-lôžková, 3-lôžková, 4-lôžková) ako v privátnom ubytovaní, prípadne v apartmánoch s celkovou kapacitou ubytovania pre 21 hostí. Každý apartmán je k dispozícii ako celok. Všetky apartmány sú vybavené vlastným vchodom zabezpečenými kamerovým systémom.

Najmenší 4-lôžkový apartmán pozostáva zo 4-lôžkovej spálne s dvomi poschodovými posteľami, kde je Vám k dispozícii aj televízor a posedenie. V apartmáne sa nachádza vlastná plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Prenajíma sa ako celok.

Vo väčšom 8-lôžkovom apartmáne nájdete 2-lôžkovú spálňu so samostatnými lôžkami a dve 3-lôžkové spálne, každá s tromi lôžkami. Pre všetky spálne je pripravená spoločná kompletne zariadená kuchyňa s televízorom a jedálenským posedením. V apartmáne sa ďalej nachádza kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútami a dvomi toaletami, ktoré sú od kúpeľne oddelené dverami. Tento apartmán Vám poskytneme ako celok alebo po samostatných izbách ako privátne ubytovanie.

Najväčší 9-lôžkový apartmán je tvorený 3-lôžkovou spálňou so samostatným lôžkom a poschodovou posteľou a 6-lôžkovou spálňou s tromi poschodovými posteľami. Táto spálňa je prepojená s obývacím priestorom a kuchynským kútikom, kde sme pre Vás pripravili televízor s DiGi TV, rádio, pohovky, krbové kachle ako aj kompletné kuchynské vybavenie. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútami a dve samostatné toalety. Prenajíma sa buď ako celok alebo inak po dohode s majiteľom.

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch ubytovania. Rovnako si oddýchnete na terase s vonkajším posedením či pripravíte jedlá na grile alebo ohnisku. Parkovanie vozidiel je zabezpečené pri ubytovacom zariadení.

Po pracovnom dni určite dobre padne občerstvenie v miestnom pohostinstve priamo v budove ubytovania. Cestou z práce sa môžete zastaviť na nákup v potravinách vzdialených 200 m od ubytovania. Cez víkendy Vám odporúčame výlety po okolí. V blízkosti sa nachádza Dražovský kostolík, Svoradova jaskyňa, Nitriansky hrad, vrch Zobor, Botanická záhrada v Nitre alebo Slovenské poľnohospodárske múzeum - Nitra. Práve mesto Nitra ponúka širokú paletu možností na trávenie voľného času.

Tešíme sa na Váš dlhodobý ako aj krátkodobý pobyt u nás. Ste srdečne vítaní.