Priamo v areáli kúpaliska Vadaš!

Ubytovňa Jolima je situovaná priamo v areáli vyhľadávaného termálneho kúpaliska VADAŠ v Štúrove. Nachádza sa v blízkosti len 350 metrov od jazera a bazénov, vďaka čomu predstavuje výbornú voľbu pre všetkých milovníkov skvelého relaxu ako aj aktívneho oddychu. V tesnej blízkosti ubytovne je Vám k dispozícii množstvo atrakcií a možnosti rekreácie. Okrem samotného kúpania v termálnych bazénoch si tu môžete vychutnávať rybolov, člnkovanie, vodné bicyklovanie, vodné lyžovanie alebo zábavu na tobogánoch. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri hraní minigolfu, futbalu, tenisu, volejbalu či jazde na koni alebo motokárach.

Ubytovňa Jolima Vám ponúka v letnom období útulné ubytovanie v 12-tich jednoducho zariadených izbách, s celkovou kapacitou spolu až pre 44 osôb. Ide o dvojpodlažnú budovu pričom obe jej podlažia disponujú rovnakým dispozičným usporiadaním jednotlivých izieb. Na každom poschodí sa nachádzajú dve 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a štyri 4-lôžkové izby.

Všetky izby sú útulné a jednoducho zariadené. V 2-lôžkových izbách môžete využívať manželskú posteľ s prístelkou vo forme výsuvného lôžka (cca 70 cm), v 4-lôžkových izbách sú Vám k dispozícii dve poschodové postele. V každej z týchto izieb sa nachádza jednoduchý kuchynský kútik so základným vybavením (elektrický varič - jednoplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička, kuchynský riad a príbory). Izby sú dovybavené aj vlastnou samostatnou toaletou (WC kombi), umývadlom a posteľným prádlom. Celý ubytovací komplex je zariadený jednoduchým nábytkom (skriňa, postele a pod.) - tak ako o tom vypovedá aj názov ubytovania - Ubytovňa Jolima.

V cene ubytovania majú ubytovaní hostia zahrnutý voľný vstup do areálu kúpaliska. Zaplatíte tak iba za jednu noc, napriek tomu však môžete využívať možnosti a služby kúpaliska až dva dni, čo je veľmi priaznivé pre Vašu peňaženku a financie.

Hostia majú možnosť posedieť si na terase, kde je tak ako aj v ostatných priestoroch ubytovne dostupné WiFi pripojenie na internet. Taktiež sa v priestoroch exteriéru ubytovne ponúka možnosť pripraviť si chutné a voňavé jedlá prostredníctvom grilu či kotlíka. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovni. Vo vzdialenosti 20 metrov sú umiestnené spoločné verejné sprchy.

Ubytovňa Jolima ponúka síce jednoduchšie ubytovanie, ale zato vo veľmi atraktívnej lokalite - priamo v areáli kúpaliska Vadaš a za priaznivú cenu. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá