Lacné ubytovanie v centre Košíc!

Turistická ubytovňa Mestský Park 2 je situovaná v atraktívnej časti centra mesta Košice, v krásnom pokojnom prostredí mestského parku, vo vzdialenosti len 300 metrov od pešej zóny mesta. Ubytovňa je umiestnená rovnako v priamom susedstve tenisových kurtov a kúpaliska. Ďaleko to nebudú mať ubytovaní hostia ani k hlavnej autobusovej a železničnej stanici Košíc, ktoré sa nachádzajú len 300 metrov od ubytovania.

Celoročne Vám ubytovňa ponúka príjemné a zároveň cenovo veľmi výhodné ubytovanie v jej 20 útulne zariadených izbách. Vybrať si tu môžete spomedzi trojlôžkových, štvorlôžkových a šesťlôžkových izieb. Súčasťou každej izby je farebný televízor ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovaným hosťom sú v ubytovni k dispozícii spoločné sociálne zariadenia, vyhradené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. V priestoroch ubytovne nechýba ani jedáleň a spoločná kuchynka s možnosťou prípravy jednoduchších jedál (vybavená elektrickými varičmi, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou).

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež na terase s vonkajším posedením alebo v príjemných priestoroch spoločenskej miestnosti ubytovne s dreveným masívnym posedením, televízorom a denným barom (služby baru sú využiteľné iba v prípade väčšej skupiny hostí - po objednaní).

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na uzamykateľnom parkovisku, stráženom kamerovým systémov, vo vzdialenosti do 100 metrov od ubytovne.