V centre Košíc od 49 EUR apt/noc/2 osoby

Apartmán Moyzesova je situovaný v atraktívnej lokalite centrálnej časti východoslovenskej metropoly - mesta Košice, len 500 metrov od pešej zóny so zaujímavými kultúrno-historickými pamiatkami. Za Vašu návštevu tu zaiste stojí Štátne divadlo, Štátna filharmónia, Východoslovenské múzeum, Slovenské technické múzeum, Východoslovenská galéria, Štátna vedecká knižnica ako aj Dóm svätej Alžbety či mestský park so spievajúcou fontánou a zvonkohrou. Rodinky s deťmi isto ocenia možnosť zájsť so svojimi ratolesťami do blízkej zoologickej záhrady a nadšenci lyžovania si prídu na svoje v zimných mesiacoch v lyžiarskom stredisku Kavečany, vzdialenom 20 minút cesty autom od ubytovania. Vďaka svojej výbornej polohe priamo v najväčšej mestskej pamiatkovej rezervácii na Slovensku s bohatými možnosťami trávenia voľného času a v kombinácii s luxusným ubytovaním za výhodnú cenu je apartmán ideálnou voľbou pre všetkých turistov, obchodných cestujúcich aj študentov. Po dohode s milým a ochotným majiteľom je možné si apartmán prenajať aj na dlhšie obdobie.

Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v Apartmáne Moyzesova, nachádzajúcom sa na 2. poschodí pavlačového domu, s celkovou kapacitou 8 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii dve 2-lôžkové spálne (každá s možnosťou pridania dvoch prísteliek), pričom jedna zo spální slúži zároveň ako spoločenská miestnosť. V jej výbave nechýba tradičná kachlová pec, televízor so satelitným príjmom, príjemné posedenie na pohovke a kreslách a balkón. Súčasťou apartmánu je taktiež plne zariadená kuchyňa vhodná na prípravu celodenného chutného stravovania, nadštandardne vybavená vstavanou elektrickou rúrou, plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským posedením, práčkou aj žehličkou. Samozrejmosťou komfortného ubytovania hostí je vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou, ako aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Po dohode s majiteľom je možné si zapožičať aj kábel na využitie rýchlejšieho pripojenia na internet.

Apartmán disponuje taktiež terasou s posedením, kde si môžete počas pobytu vychutnávať voňavú kávičku či osviežujúci drink. Vaše detičky sa zatiaľ môžu spolu s ďalšími deťmi zabávať v areáli pavlačového domu, kde je pre nich pripravené detské ihrisko s preliezkami a možnosťami hrať sa napríklad skrývačky, bedminton či rôzne spoločenské hry. Pohodlne zaparkovať Vaše auto je možné na stráženom parkovisku pri objekte.

Ak hľadáte komfortné ubytovanie za prijateľnú cenu v Košiciach, je pre Vás Apartmán Moyzesova ideálnou voľbou! Rezervujte si Váš pobyt už dnes a zabezpečte si tak jedinečnú možnosť stráviť tu vysnívanú dovolenku či predĺžený víkend! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov