50 m od vleku a 100 m od kúpaliska

Rekreačné zariadenie Zelený Breh sa nachádza v nádhernej prírode pri vodnej nádrži Sigord v pohorí Slanských vrchov v blízkosti obce Kokošovce. Ubytovanie je vo vzdialenosti len 100 metrov od kúpaliska a 50 metrov od lyžiarskeho vleku s lanovkou. Práve skvelá poloha ubytovania, kvalitné doplnkové služby spolu s množstvom turistických a cyklistických trás v blízkom okolí zaručí, že sa k nám budete stále radi vracať.

Hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v jednej jednolôžkovej, ôsmich dvojlôžkových, dvanástich trojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izbách. Samozrejmosťou každej izby je televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou.

V letnom období poskytujeme ubytovanie v samostatných desiatich chatkách rozmiestnených v areáli rekreačného zariadenia. Chatky sú určené pre 5 až 6 osôb. Každá chatka disponuje kúpeľňou s toaletou.

Stravovanie hostí je zabezpečené v jedálni hlavnej budovy rekreačného zariadenia, kde Vás obslúži milý a ochotný personál. V objekte nájdete taktiež dve spoločenské miestnosti s televízorom, satelitom, Hi-Fi vežou, videom, karaoke a možnosťou organizácie diskoték a rôznych rodinných či firemných osláv.

Posedieť a oddýchnuť si môžete na letnej terase, pri bare či vo vinárni. Hostia si môžu spríjemniť pobyt hraním stolného tenisu, bedmintonu, futbalu či volejbalu. Využívať môžu taktiež ohniská s možnosťou opekania.