S drevenou kúpacou kaďou a vírivkou!

Novopostavená drevenička Šafrán sa nachádza v tichej doline na okraji obce Nižná Boca, ktorej chotár spadá do chránenej oblasti Národného parku Nízke Tatry. Atmosféru príjemne prežitej dovolenky tu doladí svieži horský potôčik pretekajúci okolo drevenice. Prekrásnu prírodu a život v nej je možné pozorovať aj priamo z vírivej vane či z originálnej drevenej kúpacej kade, ktoré sa nachádzajú pri drevenici.

Drevenica pozostáva z dvoch samostatných obytných častí. V prvej časti sa nachádzajú 2 mezonetové izby so spoločnou kúpeľňou a toaletou, spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchyňou, krbom a samostatným sociálnym zariadením. V druhej časti drevenice je pre hostí pripravená jedna 3-posteľová izba s možnosťou prístelky a dve mezonetové štvorlôžkové izby, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. V tejto časti sa nachádza aj útulný apartmán, ktorý pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynkou, jednej spálne pre dve osoby a z dvoch dvojlôžkových mezonetových spální vrátane kúpeľne. Spoločenskú miestnosť rozžiari sálajúce teplo z krbu, kde sa nachádza aj kompletne vybavená kuchyňa s barovým pultom a samostatnou toaletou.

Pri drevenici môžu hostia využívať vonkajšiu štýlovú terasu s malým prírodným rybníkom, vonkajší krb, ohnisko s kotlíkom a ruské kolky. Milovníci športových aktivít ocenia nové multifunkčné ihrisko, ktoré sa nachádza v susedstve. Veľmi dobré snehové podmienky ponúkajú rok čo rok neďaleké lyžiarske strediská Čertovica a Mýto pod Ďumbierom, vhodné aj na skialpinizmus. Presvedčte sa sami o atraktívnosti tohoto turistického raja!