Drevenička blízko lyžiarskeho strediska

Perfektná lyžovačka

Pozývame Vás stráviť dokonalú dovolenku do Drevenice u Kováčov, ktorá sa nachádza v obci Nižná Boca, v pokojnej doline pod Rovnou hoľou, v Národnom parku Nízke Tatry. Šum zurčiaceho potôčika pri dreveničke dodá Vašej dovolenke neopakovateľnú atmosféru.

Nielen okolitú prírodu sa dá spoznávať v tomto malebnom kraji. Zaručene oceníte blízkosť Aquaparku Tatralandia či Vodného parku Bešeňová. Krásy podzemia si užijete v Stanišovskej, Važeckej jaskyni ako aj v systéme Demänovských jaskýň. Spolu s deťmi si môžete urobiť výlet na hrad alebo do arboréta v Liptovskom Hrádku. Okolité lyžiarske strediská Ski centrum Bačova Roveň (Vyšná Boca - 2 km), Ski centrum Čertovica (7 km), Mýto pod Ďumbierom (11 km) , Tále ako aj Chopok Juh Vás v zime privítajú dokonale upravenými zjazdovkami.

Drevenica u Kováčov je Vám k dispozícii počas celého roka s kapacitou ubytovanie pre 10 až maximálne 12 osôb. Svoj voľný čas si užijete v spoločenskej miestnosti na prízemí dreveničky, ktorá je vybavená krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a gaučovým sedením. Chutné pokrmy si pripravíte kuchyni s el. rúrou, plyn. sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Prízemie dotvárajú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami.

Schodiskom sa dostanete do podkrovia ubytovania, ktoré slúži k príjemnému spánku rekreantom. Nachádza sa tu jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi lôžkami. Rovnako využijete dve 3-lôžkové spálne (s manželskou posteľou a jedným lôžkom) s možnosťou umiestnenia jednej prístelky do každej. Nechýba tiež detská postieľka a hračky pre deti.

Zo záhradného posedenia dohliadnete na svoje ratolesti, ktoré sa zahrajú v pieskovisku alebo pohojdajú na hojdačke. Vy si pritom môžete pripraviť grilované špeciality na záhradnom krbe alebo guláš v kotlíku. Parkovanie áut sme zaistili pri objekte. Ak sa rozhodnete prijať naše pozvanie do Drevenice u Kováčov, veríme, že tu prežijete nádherne strávený čas v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!