Útulná chata so záhradným jazierkom

Pozývame Vás na dovolenku do Domčeka Geplovô, ktorý sa nachádza v pokojnej doline s prekrásnou prírodou, v obci Nižná Boca. Ak hľadáte miesto na oddych v náručí panenskej prírody, u nás ste na správnej adrese.

Okolie je popretkávané turistickými i cyklistickými trasami, z ktorých si vyberie každý. Či už ste športový nadšenec alebo obľubujete menej náročné prechádzky lesom, spojené so zberom lesných plodov, prídete si na svoje. Z prírodných krás sa Vám núka Važecká jaskyňa, Stanišovská jaskyňa či Demänovská jaskyňa slobody. Kultúrne pamiatky môžete obdivovať v blízkych mestách Liptovský Hrádok a Liptovský Mikuláš. V bazénoch termálneho kúpaliska Termal Raj Liptovský Ján a Aquaparku Tatralandia si doprajete relax počas celého roka. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski centrum Bačova Roveň, Ski centrum Čertovica či Mýto pod Ďumbierom.

V Domčeku Geplovô, s celkovou kapacitou 7 osôb, Vás radi privítame v každom ročnom období. Na prízemí objektu sa zahrejete pri štýlovom krbe alebo si na pohodlnom gauči vychutnáte obľúbený film vďaka televízoru so satelitným príjmom a videom. Taktiež si môžete oddýchnuť pri počúvaní hudby z rádia či CD prehrávača. Miestnosť je prepojená s kuchyňou, kde nájdete elektrický sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Súčasťou tohto poschodia je aj kúpeľňa sprchovacím kútom a toaletou.

Drevené schodisko Vás zavedie na prvé poschodie. Tu sú pre Vás pripravené dve spálne s dvomi lôžkami, pričom máte na výber medzi manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. Spálňa s manželskou posteľou ponúka možnosť využitia prístelky pre 1 osobu. Samostatné lôžka v druhej spálni disponujú výsuvnými prístelkami celkovo pre 2 osoby. Rodinkám s malými deťmi radi pripravíme detskú postieľku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenej záhrade s jazierkom si s Vašimi blízkymi príjemne posedíte na terase s vonkajším posedením a krbom. Ak Vás prepadne chuť na guláš, v areáli nájdete ohnisko a my Vám zapožičiame kotlík. Svoje bicykle a lyže si odložíte v odkladacom priestore, ktorý je na to určený. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte. Strávte chvíle plné radosti a pokoja v Domčeku Geplovô. Už teraz sa na Vás tešíme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov