Loading

Ubytovanie Ski centrum Bačova Roveň

(451 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Bačova Roveň

Ski centrum Bačova Roveň

Vyšná Boca

Lyžovačka v Nízkych Tatrách má vždy niečo do seba, bez ohľadu na to, v ktorej ich časti sa práve nachádzate. Donovaly či Jasnú pozná každý, no čo takto Bačova Roveň?

Stredisko nájdete pri dedinke Vyšná Boca. Nachádza sa priamo v Nízkych Tatrách, na ceste vedúcej z Liptova na Horehronie. Konkrétne na ňu natrafíte, ak vyrazíte z Liptovského Hrádku smerom do Banskej Bystrice cez horský prechod Čertovica.

V prekrásnom prostredí Nízkych Tatier je lyžovačka zážitkom pre všetky skupiny lyžiarov. V lyžiarskom stredisku Bačova Roveň pri Vyšnej Boci nájdete zjazdovky všetkých náročností. Na svoje si prídu deti, stredne pokročilí ale aj experti. Napriek tomu, že stredisko nepatrí k najväčším ponúka až prekvapivo širokú paletu možností.

Zaujímavosťou je, že na zjazdovkách Bačovej Rovne sa uskutočňujú aj preteky Európskeho pohára. Stredisko ponúka celkovo tri zjazdovky. Jednu modrú, jednu červenú a jednu čiernu. Modrá je krátka a určená predovšetkým deťom či absolútnym začiatočníkom. Nasleduje dvojica zjazdoviek pre stredne pokročilých a pokročilých.

Dĺžka zjazdoviek v stredisku je spolu 3 kilometre. Dopravu po stredisku zabezpečujú 3 vleky. Celé stredisko je vybavené systémom umelého zasnežovania, to má však len doplnkovú úlohu. Podnebie Nízkych Tatier je známe vysokým úhrnom zrážok. Navyše sa stredisko rozprestiera v nadmorskej výške 1000 až 1360 metrov nad morom.

Bačova Roveň ponúka aj ostatné doplnkové služby. V prípade dostatočného záujmu je v stredisku možnosť večerného lyžovania, nakoľko disponuje umelým osvetlením. Priamo na svahu nájdete bufet, kde sa môžete najesť prípadne zohriať pri chutných nápojoch. Stredisko ponúka možnosť najať si lyžiarskeho inštruktora, ktorý Vás naučí alebo zdokonalí Vaše lyžiarske schopnosti. Rovnako máte možnosť požičať si kompletnú lyžiarsku výstroj a nemusíte sa tak s ťažkými lyžami zaťažovať cestou.

Nízke Tatry poskytujú množstvo variant na potulky prírodou. Množstvo turistických chodníkov a predovšetkým hrebeň Nízkych Tatier láka davy turistov. Svoje čaro má aj zimná turistika so snežnicami či skialpinistickými lyžami. Obľúbenými cieľmi v okolí sú Čertovica, Mýto pod Ďumbierom či Tále.

Vyšná Boca je významným východiskovým bodom pre turistov, samozrejme vďaka Bačovej Rovni láka aj lyžiarov. Obec ponúka mnoho privátov či penziónov s typickou domácou stravou a milými domácimi. Ďalšou možnosťou ako sa ubytovať v tomto prekrásnom a zdravom prostredí je prenajať si samostatnú chatku, či drevenicu. So svahom nad hlavou, jednoducho nádhera.

... zobraziť viac

Bocanské chalúpky

0,1 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v obci / v me...
Lyžiarske vleky len 250 m od objektu!

Dom Helena

0,2 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v obci / v me...
Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi

Chalupa Bocianka

0,3 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v rekreačnej...
Romantická chalupa na horách

Štýlová chalupa vo Vyšnej Boci

0,3 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v rekreačnej...
Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Rekreačná zrubová chata

0,4 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v rekreačnej...
Útulná zrubová drevenička s krbom!

Chata Dievčia Voda

0,5 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, v rekreačnej...
Drevenica v horskej doline pod lesom

Chata u Filipa

1,8 km od Ski centrum Bačova Roveň, Vyšná Boca, mimo obce / mesta, pri lese / na ok...
Útulná chata na Liptove

Drevenica Gepľovo

2,2 km od Ski centrum Bačova Roveň, Nižná Boca, na okraji obc...
Príjemné ubytovanie v drevenici pri lese

Domček Geplovô

2,3 km od Ski centrum Bačova Roveň, Nižná Boca, v rekreačnej oblasti, pri lese / na...
Útulná chata so záhradným jazierkom

Drevenica u Kováčov

2,3 km od Ski centrum Bačova Roveň, Nižná Boca, mimo obce / m...
Drevenička blízko lyžiarskeho strediska