Príjemné ubytovanie v drevenici pri lese

Príjemné ubytovanie v Drevenici Gepľovo sa nachádza na okraji malebnej dedinky Nižná Boca, priamo v zátiší lesa.

Okolie Nižnej Boce je atraktívnym východiskovým bodom, pre spoznávanie okolitej prírody. V blízkom okolí sa nachádzajú viaceré jaskyne ako napr. Bystrianska, Važecká, Stanišovská, Demänovská či Jaskyňa mŕtvych netopierov. Relax a oddych si môžete užiť v Aquaparku Tatralandia, Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová alebo v Termal Raj - Liptovský Ján. V zimnom období si dobre zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski centrum Bačova Roveň a Ski centrum Čertovica.

Drevenica Gepľovo ponúka celoročné ubytovanie pre viacero rôznych skupín či jednotlivcov, s celkovou kapacitou pre 23 osôb.

Hosťom našej drevenice je k dispozícii spoločenská miestnosť s typickým dreveným posedením, stolným futbalom, šípkami, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a DVD prehrávačom. Príjemnú atmosféru domova dotvárajú klasické kachle a vy si tak vychutnáte voľné chvíle v teplej drevenici. Gazdinky a milovníkov varenia poteší kompletne zariadená kuchynka s jedálenským posedením. Na prízemí drevenice sa nachádza jedna samostatná toaleta.

V drevenici je Vám k dispozícii sedem drevom obložených spální. Na prízemí sa nachádza jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa. Na poschodí je situovaná jedna 2-lôžková, dve 3-lôžkové a jedna 4-lôžková spálňa. Všetky spálne disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre rodinky s deťmi sme pripravili aj jednu 4-lôžkovú rodinnú izbu s vlastnou kúpeľňou a balkónom. K dispozícii je tu spálňa s manželskou posteľou a obývacia miestnosť s prístelkou pre dve osoby. Vo všetkých priestoroch drevenice je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre dokonalé strávenie voľných chvíľ je pre Vás pripravená terasa s vonkajším posedením, kde si ugrilujete chutné jedlá na grile alebo uvaríte kotlíkový guláš. Detičky sa radi vyšantia na detskom ihrisku s pieskoviskom, šmýkačkami a hojdačkami. V prípade potreby Vám poskytneme služby prania a zapožičiame žehličku. Parkovanie áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Príďte stráviť Vaše voľné chvíle do našej Drevenice Gepľovo a prežite tak dokonalú dovolenku v Nižnej Boci.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty