Najlepší pomer kvality a ceny!

Chata Boca je situovaná v príjemnej chatovej oblasti obce Nižná Boca. Naša chata je ideálnym miestom pre všetkých hostí, ktorí túžia po oddychu v srdci hôr.

História Nižnej Boce siaha až do roku 1285. Nádherné drevenice a banícke domy sú umiestnené v tichej doline pod Rovnou hoľou, v Národnom parku Nízke Tatry. Obec sa nachádza ďaleko od hluku mesta a každému návštevníkovi umožňuje oku lahodiaci pohľad na rozľahlé okolité lesy a nádhernú panorámu Nízkych Tatier. Na turistiku, ktorú Vám ponúka okolie obce, nikdy nezabudnete. Na svoje si prídu aj cyklisti a milovníci prírody. V okresnom meste Liptovský Mikuláš si pôjdete zaplávať do Aquaparku Tatralandia, zahrať si bowling, tenis či hokej. V zime navštívite blízke lyžiarske stredisko Ski centrum Bačova Roveň, STIV Čertovica alebo Ski centrum Čertovica.

Svoju dovolenku si príďte vychutnať do našej Chaty Boca s celoročnou prevádzkou. V chate ubytujeme menšiu i väčšiu skupinku hostí do kapacity 6 lôžok.

Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde si v spoločenskej miestnosti s krbom posedíte na pohodlnom gaučovom posedení. Nachádza sa tu tiež televízor so satelitným príjmom a CD/MP3 prehrávač. Na prízemí je umiestnená aj kompletne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je taktiež situovaná na prízemí.

Poschodie tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a loggiou, 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Pred chatou je Vám k dispozícii záhradné posedenie, ohnisko, prenosný gril a kotlík na prípravu chutného guláša alebo kapustnice. Prístup k chate je zabezpečený novou asfaltovou cestou, pričom v zime Vám odporúčame použiť snehové reťaze. Parkovanie pre 4 automobily je situované priamo vedľa chaty.

Chata Boca je tou správnou voľbou pre všetkých návštevníkov hľadajúcich maximálne súkromie a tiež pre rodinky s deťmi. Urobíme všetko preto, aby ste sa tu cítili ako doma. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty