Nadštandardný rekreačný domček

Ak hľadáte ubytovanie vhodné pre rodinky s deťmi so saunou a kúpacou kaďou, tak už ďalej nemusíte. Radi Vás privítame v drevenici Zátišie pod lesom, ktorá sa nachádza v obci Nižná Boca, v okrese Liptovský Mikuláš.

Okolie ponúka veľké množstvo možností na trávenie voľného času - od cyklistiky, turistiky, nenáročných prechádzok okolím, cez hubárčenie, zber lesných plodov až po výlety k Hradu v Liptovskom Hrádku či spoznávanie podzemných krás vo Važeckej alebo Bystrianskej jaskyni. Zaiste dobre padne zrelaxovanie sa priamo v ubytovaní, prípadne zábava v bazénoch aquaparku Tatralandia či blízkych kúpaliskách. Určite odporúčame návštevu skanzenu v Pribyline s rôznymi typmi podujatí. V zime si zalyžujete na upravených svahoch lyž. stredísk vo Vyšnej Boci, na Čertovici ako aj okolitých strediskách (Ski centrum Mýto alebo Jasná Nízke Tatry).

Počas celého roka si dokonalo oddýchnete v drevenici Zátišie pod lesom, ktorá disponuje kapacitou pre 10 hostí.

Na prízemí drevenice je situovaná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, hrami a gaučovým sedením. Chutné pokrmy si pripravíte v nadštandardne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením. Komfort tu dotvára kúpeľňa s vaňou, práčkou a toaletou.

Poschodie tvorí spálňová časť s jednou 2-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou) a dvomi 4-lôžkovými spálňami (s dvomi manželskými posteľami). Využiť môžete aj samostatnú kúpeľňu s vaňou s tryskami a toaletou. Zaistené je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V papučkách sa pokojne dostanete na zastrešenú terasu, kde si vychutnáte rannú kávičku, prípadne si oddýchnete na posedení. K dispozícii je Vám počas pobytu tiež drevený altánok, gril, kotlík, ohnisko, záhradná hojdačka, a pre deti pieskovisko s preliezkou a šmýkačkou. V exteriéri si doprajete čas pre seba v kúpacej kadi alebo v saune. Kúpacia kaďa je napĺňaná vodou z horského potoka, kúri sa v nej drevom a hostia si ju obsluhujú sami. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate. Stačí už len prísť a načerpať novú silu u nás. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov