Romantická chalupa na horách

Ak máte záujem stráviť Vaše dovolenkové chvíle v prekrásnom prostredí obce Vyšná Boca na Hornom Liptove a zároveň v komfortných priestoroch, čaká tu na Vás romantická Chalupa Bocianka.

Nádherná príroda a pokojné prostredie obklopujúce obec Vyšná Boca Vám ponúkajú zaujímavé možnosti turistiky, horskej cyklistiky, hubárčenia i zberu lesných plodov. Miestnou zaujímavosťou je aj historický Banícky dom, ktorý máte možnosť navštíviť a priblížiť si spôsob života našich predkov. Zimné obdobie ponúka možnosti lyžovania a snowboardingu na svahoch Lyžiarskeho strediska STIV Čertovica a Ski Centra Bačova Roveň, ktoré je vzdialené len 300 metrov od chalupy.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu tohtoročnú dovolenku na Chalupe Bocianka, ktorá Vám je k dispozícii počas celého roka. Chalupa disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 15 osôb.

Praskajúce drevo v krbe, pohodlný gauč s pohovkami a televízor so satelitný príjmom Vám spríjemnia pobyt v spoločenskej miestnosti. Milovníci domácich jedál sa potešia kompletne zariadenej kuchyni, ktorá je navyše dovybavená umývačkou riadu a tí najmenší sa zaiste veľmi radi vyhrajú v detskom kútiku a hračkami.

Príjemný oddych a spánok Vám poskytne jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a tri 4-lôžkové spálne zakaždým s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. Súčasťou chalupy sú dve kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta. V ubytovaní využijete aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Nádherné exteriérové prostredie s altánkom, typickým dreveným posedením, záhradnou hojdačkou, záhradným krbom s možnosťou grilovania, ako aj opekania a varenia kotlíkových špecialít Vám zaručia dokonale strávené chvíle v kruhu najbližších. Pre maximálny relax počas Vášho pobytu v chalupe sme Vám navyše pripravili vonkajšiu drevenú vírivku. Detičky sa tu vyšantia na detskom ihrisku so šmýkačkou, hojdačkami, pieskoviskom a preliezkami. Vaše autá si pokojne odparkujete priamo pri ubytovaní. Už teraz sa úprimne tešíme na Váš pobyt v Chalupe Bocianka! U nás ste vždy srdečne vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty