Zľavy na termálne bazény, lanovky,skipas

Privát Ľubica nájdete v malej dedinke Pavčina Lehota pri vstupe do Demänovskej Doliny. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných objektoch na spoločnom dvore. Ubytovanie poskytujeme v samostatne stojacom malom domčeku a rodinnom dome.

V samostatnom domčeku sú tri spálne (1x2,2x3).Tri samostatné kúpelne s WC. Je tu tiež kompletne zariadená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízor, satelit, CD a DVD prehrávač a neobmedzený WiFi internet.

V druhom objekte ponúkame 2 štúdiá - každé na samostatnom uzatvorenom poschodí. Štúdio č.1 - 2x3 lôžkové izby s televízorom, satelitom Wifi pripojením a spoločnou kúpeľňou a kuchynkou. Štúdio č. 2 - dve trojlôžkové izby, každá izba má svoju kúpeľňu s WC, televízor, satelit, Wifi pripojenie na internet, chladničku a spoločná kuchyňa komplet vybavená.

K dispozícii je aj miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. V lete je možné využiť posedenie v altánku s možnosťou grilovania a opekania.Je tam miesto pre hry detí,hojdačky, pieskovisko, hračky, el. šípky, detský bicykel, šlapacie auto....


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá