Do konca lyžiarskej sezóny akcia 15€/os

Preferujeme hlavne e-mailový kontakt.

Pozývame Vás stráviť dovolenku do Apartmánov Pod Chopkom ***, ktoré sú situované v prírode Demänovskej doliny, v pokojnej obci Pavčina Lehota. Od nás máte na skok do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná – Chopok Nízke Tatry aj bazénov aquaparku Tatralandia.

Naše Apartmány Pod Chopkom *** sú umiestnené v rámci štýlovej horskej chaty v Nízkych Tatrách. Celoročne v nej využijete jedno štúdio a tri apartmány s celkovou kapacitou pre 17 hostí. Vybrať si môžete vidiecky ladené:
- jedno 2-lôžkové štúdio Kvačianska dolina s manželskou posteľou a jednou prístelkou,
- jeden 3-lôžkový apartmán Demänovská dolina s manželskou posteľou, jedným lôžkom a jednou prístelkou v podobe výsuvného lôžka,
- dva 4-lôžkové mezonetové štúdiá – Žiarska dolina a Jánska dolina, každé štúdio s manželskou posteľou v podkroví a manželskou posteľou a výsuvným lôžkom v obývacej časti štúdia. Hostia v nich môžu využiť aj posedenie pred ich vchodmi.

Každá ubytovacia jednotka je okrem náležitého počtu lôžok vybavená aj vlastnou, prakticky zariadenou kuchynkou. Súčasťou každého apartmánu aj štúdia je taktiež balkón, spoločenské hry a televízor so satelitným príjmom (v rámci apartmánov je v obývacej izbe). Komfort dotvára zakaždým vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet zdarma.

V apartmánovej chatke na prízemí si čas skrátite v spoločenskej miestnosti s posedením a kompletne zariadenou kuchyňou (s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou). S rodinou aj priateľmi sa spoločne zabavíte von, kde je posedenie v altánku, záhradný gril, hojdačka pre dospelých a menšie detské ihrisko. Oceníte prípadne len pár metrov vzdialený Ski Areál Žiarce s bobovou dráhou. U nás poslúžia aj práčka, žehlička, úschovňa bicyklov/lyžiareň so sušičmi lyžiarok, detská postieľka a stolička na kŕmenie. Fajčenie je možné na balkónoch. Deti sa zabavia na multifunkčnom ihrisku, dospelí vo vonkajšom fitnes - všetko priamo v obci. Parkovanie pre jedno auto ku každému apartmánu je zabezpečené hneď pri objekte.

Veríme, že pobyt u nás oceníte. Blízkosť atrakcií ako aj naše rady, kedy Vám ochotne odporučíme zaujímavý výlet po Liptove dotvoria nezabudnuteľné zážitky u nás. Neváhajte sa na nás obrátiť a my urobíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Atrakcie v okolí – vhodná je cyklistika, turistika, nordic walking, zber plodov lesa, výlet na Vyhliadkovú vežu Pavčina Lehota, Fun Park Žiarce spolu s bobovou dráhou pre všetky vekové kategórie, obdivovanie podzemných krás v jednej z Demänovských jaskýň, prehliadka Dreveného artikulárneho kostola Svätý Kríž, prechádzka ku Vrbickému plesu, kúpanie na Liptovskej Mare, v aquaparku Tatralandia, lyžovanie v špičkovom stredisku Jasná Nízke Tatry a mnoho ďalšieho...


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá