Dokonalý relax - bazén, záhrada...

V srdci Liptova, v malebnej dedinke Pavčina Lehota leží náš moderný rodinný Penzión Daniela. Nielen vybavenie nášho penziónu (vonkajší bazén, ihrisko, papagáje,...) aj poloha robia z nášho penziónu lukratívne miesto na prežitie výnimočných chvíľ.

Liptov – to nie je len kúpanie a zábava na Liptovskej Mare. To je aj systém Demänovských jaskýň, krásna príroda Nízkych Tatier, zábava v aquaparku Tatralandia a mnoho ďalšieho. Pokojne sa môžete vydať na cyklistiku, turistiku alebo nenáročné prechádzky. S deťmi sa oplatí navštíviť Kontaktnú ZOO, Dom hore nohami, galériu Ilusia alebo Tatrapolis – svet miniatúr. Adrenalín v krvi si môžete zvýšiť na Horskej bobovej dráhe Pavčina Lehota, raftovať na kanáli Ondreja Cibáka alebo si zalietať v Hurricane Factory. V zime je lyžovanie ideálne v Jasnej, prípadne aj v lyž. stredisku Žiarce.

Celoročne sa môže maximálne 37 hostí ubytovať v jednom z dvoch apartmánov alebo ôsmich štúdií Penziónu Daniela. K dispozícii sú:
- Apartmán č. 1 pre 6 osôb s dvomi 2-lôžkovými spálňami (v jednej manželská posteľ, v druhej oddelené lôžka) a 2 prístelkami na rozkladacom gauči,
- Apartmán č. 2 pre 4 osoby s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a 2 prístelkami na rozkladacom gauči,
- Izba č. 4 – štúdio s manželskou posteľou a pevným lôžkom,
- Izby č. 5, č. 6, č. 7, č. 8, č. 9 a č. 10 – štúdiá, každé pre maximálne 4 osoby, kde je vždy manželská posteľ a dve samostatné lôžka.

Každé štúdio ako aj apartmán je vybavené potrebám súčasnej doby. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza televízor so satelitným príjmom a kuchynský kút, ktorý tvorí varič, chladnička s výparníkom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a posedenie. Apartmány a niektoré štúdiá disponujú tiež balkónom s výhľadom do okolia. Komfortný pobyt v každej ubytovacej jednotke je zaistený i vďaka vlastnej kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmé je u nás bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou penziónu sú dve spoločenské miestnosti – jedna ako miestnosť s posedením, kde sa podávajú raňajky. V druhej, ako slovenskej izbe, sa okrem sedenia nachádza televízor so satelitným príjmom, krb, rádio a spoločenské hry.

V horúcich dňoch sa môžete schladiť v našom vonkajšom záhradnom bazéne. V rámci areálu máme aj možnosť posedenia na terase s grilom. Dobre sa dá zabaviť aj na malom športovom ihrisku (tenis, basketbal či iné loptové hry), bohato vybavenom detskom ihrisku, pri hre stolného tenisu, biliardu, záhradných šachoch alebo ruských kolkách. Ponúkame možnosť uschovania bicyklov a lyží. Na oplotenom pozemku penziónu môžete zaparkovať Vaše autá a prežiť výborný oddych v našom Penzióne Daniela. Tešíme sa na Vás!