Komfortné ubytovanie blízko Jasnej!

Apartmány Lazoň sú situované v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny, v príjemnej pokojnej časti malebnej liptovskej obce Pavčina Lehota.

Výborná poloha ubytovania uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier ako aj v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečeným vysokým komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej nie len relaxu a odpočinku, ale aj aktívneho oddychu v podobne nezabudnuteľnej turistiky a skvelej lyžovačky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete podnikaním množstva turistických prechádzok, cyklistických a horských túr očarujúcou okolitou prírodou Národného parku Nízke Tatry, návštevou známych Demänovských jaskýň či relaxom v areáli termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne alebo v bazénoch a vitálnom svete Tatralandia. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorým sú k dispozícii kvalitne upravené zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska Ski Žiarce - Pavčina Lehota ako aj špičkového lyžiarskeho komplexu Jasná - Chopok.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených 2 apartmánoch a 2 štúdiách. Na obytnej ploche 200 m2 Vám poskytneme ubytovanie podľa Vašej potreby. K dispozícii máme:
- jeden apartmán s dvomi 2-lôžkovými spálňami - oddelené lôžka + možnosť prístelky v každej spálni,
- jeden apartmán s dvomi 2-lôžkovými spálňami - manželská posteľ + možnosť prístelky na pohovke v obývačke,
- dva štúdiá, každé s manželskou posteľou, kúpeľňou, kuchynkou, televízorom a jedálenským kútikom.

Apartmány aj štúdiá majú samostatný vchod. Súčasťou apartmánov je kúpeľňa, kuchyňa, obývacia miestnosť a jedálenské posedenie. V objekte sa nachádza samostatná lyžiareň so sušičom na topánky. Všetky apartmány sú vybavené vlastným vchodom.

Apartmán predstavuje ideálnu voľbu pre rodiny s deťmi. Vďaka jeho komfortnému vybaveniu, ubytovanie v ňom uspokojí aj požiadavky náročnejšej klientely. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá