S detským ihriskom v tichom prostredí

Apartmány Nízke Tatry sú situované na okraji obce Pavčina Lehota v tichom prostredí na úpätí Nízkych Tatier neďaleko Demänovskej doliny.

Rozdelenie apartmánov:
Jednoizbový apartmán nájdete na prízemí. Má vlastný vchod, predsieň, plne vybavenú kuchyňu, spoločenskú miestnosť, kúpeľňu a izbu s tromi lôžkami s možnosťou prístelky.

Dvojizbový apartmán je na 1. poschodí. Má samostatný vchod, spoločenskú miestnosť, plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu a dve izby, každá izba disponuje kapacitou 3 lôžok.

Štúdio sa nachádza na prízemí v oddelenej časti rodinného domu. Štúdio má plne vybavenú kuchyňu, spoločenskú miestnosť, kúpeľňu a izbu s 3 lôžkami s možnosťou prístelky.

V apartmánoch je veľká spoločenská miestnosť s krbom. Izby sú vybavené rádiom a televízorom so satelitom.

Pri objekte sa nachádza vonkajšie posedenie s grilom. Je tu i detské ihrisko, stolný tenis, pentague, ruské kolky. Doobjednať si môžete i infra saunu, bazén, rybolov a bicykle. V areáli je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priamo v Pavčinej Lehote je známe lyžiarske stredisko, klzisko, možnosti bežeckého lyžovania (22 km dlhé trate), bobová dráha, náučný chodník, možnosť hubárčenia a turistiky.

Neďaleko je i lyžiarske stredisko Jasná. Hostia majú k dispozícii aj kartu zliav: Liptov card, kde majú možnosť získať množstvo zliav a lístky na vstupenky i do stredísk v zvýhodnených cenách.

Príďte spoznávať krásy Liptova a Nízkych Tatier k nám. Tešíme sa na Vás.