Letná a zimná dovolenka v horách

Ak Vám hovorí niečo Pavčina Lehota, Demänovská Dolina alebo Chopok, ste na správnej adrese. Apartmány Zuzana sa nachádzajú v peknom a tichom vidieckom prostredí, v najmenšej dedinke na okolí, v Pavčinej Lehote. Práve táto naša "výhoda" zaručuje hosťom pokoj a kľud. Žiadny hluk a ruch tu naozaj nehľadajte, isto ho tu nenájdete :o).

Pár kilometrov od Apartmánov Zuzana je známe lyžiarske stredisko Jasná (5 km), svetoznáme demänovské jaskyne (3 km), vodný raj Tatralandia (14 km), GINO Paradise Bešeňová (20 km), liečivé pramene v Liptovskom Jáne, kúpele Lúčky, horská bobová dráha (900 m), adrenalínový park Tarzánia, prostredie vhodné na turistiku i prechádzky v prírode a mnoho iného...

Ubytovanie našim hosťom poskytujeme v dvoch samostatných apartmánoch:
• Apartmán 1 tvoria 2x dvojlôžkové izby s prístelkou, plne vybavená kuchyňa s televízorom, krbom a kúpeľňa. Apartmán má rovnako balkón a verandu. Je ideálny aj pre ubytovanie rodiny s deťmi.
• Apartmán 2 disponuje 1x dvojlôžkovou izbou s prístelkou a balkónom, samostatnou kúpeľňou a kuchyňou s televízorom. Ak máte chuť na romantický víkend, je ako stvorený práve pre Vás!

V lete tu môžete využiť letnú terasu, detskú hojdačku s pieskoviskom, či zastrešené posedenie s grilom. V zime majú hostia k dispozícii okrem krbu aj sušiak na lyžiarsku obuv. V objekte je zaistené free WiFi pripojenie na internet a tiež bezplatné parkovisko.

Ak hľadáte ticho, peknú prírodu, čisté prostredie a ústretových majiteľov, vyskúšajte naše Apartmány Zuzana, veríme, že budete spokojní.

Tešíme sa na Vás.