Príjemný oddych v tichom prostredí

Apartmány u Zuzany Méryovej sú novopostavené apartmány nachádzajúce sa v pokojnom prostredí kúpeľného mestečka Veľký Meder, v blízkosti len 6 - 7 minút pešej chôdze od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Našim hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v príjemne zariadených 3 samostatných apartmánoch s kapacitou dvoch, troch a štyroch lôžok. Súčasťou všetkých apartmánov je televízor, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou. Pri príprave vlastného stravovania je Vám v kuchynke k dispozícii elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Každý z apartmánov disponuje navyše vlastným vchodom a terasou s možnosťou vonkajšieho posedenia.

Bezplatné parkovanie áut je možné v uzavretom dvore apartmánov, v ktorom môžu hostia využívať taktiež altánok s možnosťou grilovania a opekania. Priamo v susedstve apartmánov sa nachádza výborná reštaurácia, poskytujúca chutné stravovanie vo forme polpenzie. Tešíme sa na Vašu návštevu.