Štýlová drevenica s krbom v Terchovej

Útek z reality ste si nemohli ani naplánovať lepšie. Nadýchnite sa horského vzduchu a spoznajte krásy Malej Fatry. Ani Jánošík sa nemal takto dobre! Drevenica sa nachádza priamo v Terchovej, iba 300 m od známeho Relaxačného centra Terchovec a 2,5 km od lyžiarskeho strediska. Oddýchnite si a strávte u nás svoju dovolenku s rodinou, priateľmi alebo známymi. Terchová ponúka celoročne široké možnosti kultúrneho, športového i relaxačného vyžitia.

Vrátna dolina žije v lete turistikou na každom rohu. Národný park Malá Fatra je iba „čo by ste kameňom dohodili“, môžete si tak vychutnať dlhé prechádzky alebo zdolávať vrcholy hôr. Prevezte sa po cyklistických trasách a urobte si pekné výlety aj s Vašimi ratolesťami. V zime využite možnosť zimnej turistiky v Jánošíkových dierach. Na svoje si tu prídu malí aj veľkí lyžiari. Vrátna Free Time Zone každoročne ponúka svoje štyri lyžiarske areály: Poludňový Grúň, Chleb, Paseky a Príslop. Okrem výbornej lyžovačky vyskúšajte aj perfektne upravené bežkárske trasy.

Drevenica Desina ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie v moderne zariadených izbách s maximálnou kapacitou pre 4 až 6 osôb. K dispozícii sú Vám tu dve 2-lôžkové izby (v jednej nájdete manželské a v druhej samostatné lôžka). Chvíľky pohody v kruhu najbližších si užijete aj v spoločenskej miestnosti s krbom, pohodlným gaučovým posedením s možnosťou dvoch prísteliek, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a spoločenskými hrami.

Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom, toasterom a umývačkou riadu. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chate samozrejmosťou, rovnako ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli Penziónu Vŕšok, ktorého je Drevenica Desina súčasťou, je Vám k dispozícii wellness, vnútorný bazén, masáže, sauna, vírivka a kúpacia kaďa. Príjemné večery prežijete určite aj pri grilovačke alebo si poseďte s Vašimi priateľmi v reštaurácii s terasou či útulnej vinárni. Využiť môžete aj služby nonstop recepcie a možnosť zapožičania bicyklov. Vaše autá si odparkujete priamo pri drevenici.

Utečte z reality a prežite svoju nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Tešíme sa na Vás!