Loading

Ubytovanie Snowpark Lučivná

(443 objektov v okolí 25 km)
Snowpark Lučivná

Snowpark Lučivná

Lučivná

Snívali ste odjakživa o lyžovačke s výhľadom na prekrásne a majestátne Vysoké Tatry? Určite áno. Ak si chcete dopriať takýto božský pohľad počas radovánok na snehu, možností máte viacero. V podhorí Tatier sa nachádzajú rozmanité lyžiarske strediská s rôznymi službami. Jedno z tých najznámejších je Snowpark Lučivná.

Dedinka Lučivná je známa predovšetkým svojimi kúpeľmi. Nájdete ju len kúsok od mesta Svit, priamo pod vrcholmi Vysokých Tatier. Roztomilá podtatranská dedinka s rozprávkovým kaštieľom je obľúbená aj u lyžiarov.

Lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná je charakteristické domácou atmosférou a rodinným prístupom. Nepatrí ani zďaleka k najväčším strediskám, no možno práve tu sa budete cítiť najlepšie.

Celé stredisko budete mať doslova ako na dlani. Tvoria ho 4 vleky, jeden z nich je určený pre deti. Všetky trate strediska sú stredne náročné, vhodné pre široké spektrum lyžiarov. Pri najkratšom vleku sa nachádza modro značená zjazdovka, na ktorej sa na lyžiach zaúčajú nie len deti ale aj dospelí.

Celková dĺžka tratí v stredisku nedosahuje ani 2 km, najdlhšia zjazdovka má len niečo vyše 600 metrov. Nie je to však na škodu. Keďže sa tu nachádza pomerne dosť vlekov, nebudete stáť v rade dlhé minúty, ale môžete lyžovať do zbláznenia celý deň. Možno si tu zalyžujete ešte viac, ako v nejakom známejšom lyžiarskom stredisku. Čerešničkou na torte je výhľad z najvyššieho bodu strediska vo výške 856 metrov nad morom priamo na Vysoké Tatry.

V tomto útulnom a priateľskom lyžiarskom stredisku nájdete nielen bufet, ale aj príjemnú reštauráciu s najrôznejšími podtatranskými špecialitami. Samozrejmosťou je požičovňa lyžiarskych potrieb, no pripravené je tu niečo extra. Vyskúšať si budete môcť jazdu na snežnom skútrisnowtubing alebo jazdu zasneženým svahom na nafukovacom kolese.

Aj také menšie lyžiarske stredisko ako je to v Lučivnej dokáže zabezpečiť večerné lyžovanie. Nie je nič lepšie ako večerná lyžovačka, preto Vás určite poteší aj možnosť súkromnej večernej lyžovačky. Na druhý deň to zas môžete skúsiť s bežkami na nohách. Lučivná ponúka niekoľko kilometrov upravovaných bežeckých tratí v prekrásnom prostredí.

Lyžiarske stredisko Vám ponúka výbornú lyžovačku za ľudové ceny skipasov. Za cenu jednodňového lístka vo veľkom stredisku môžete v Lučivnej lyžovať celý víkend a ešte Vám ostane na chutnú večeru. Ubytovanie si budete môcť vybrať z pestrej ponuky najrôznejších privátov, penziónov chát či už v samotnej obci alebo v blízkom okolí. Každopádne to budete mať na svahy len kúsok a zaručene si vychutnáte úžasnú lyžovačku.

... zobraziť viac

Ubytovanie MARSIM

0,3 km od Snowpark Lučivná, Lučivná, v obci / v meste
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Penzión Kamélia

0,4 km od Snowpark Lučivná, Lučivná, v obci / v meste, v cent...
Pekný penzión s bezkonkurečnou polohou

Ubytovanie M&M

0,5 km od Snowpark Lučivná, Lučivná, v obci / v meste
Samostatný domček vhodný pre rodiny

Apartmán Lučivná - Vysoké Tatry

0,8 km od Snowpark Lučivná, Lučivná, v obci / v meste, pri le...
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Chata 1057 Lopušná dolina

1,2 km od Snowpark Lučivná, Lučivná, v rekreačnej oblasti, pr...
Chata v lyžiarskom stredisku, pri lese

Chata Lopušná dolina

1,2 km od Snowpark Lučivná, Svit, na samote, v lese
Chata lopusna dolina

Apartmán Beatris

2,2 km od Snowpark Lučivná, Svit - Podskalka, v obci / v meste, pri lese / na okraj...
Apartmán s výhľadom neďaleko V. Tatier!

Privát Domček

2,7 km od Snowpark Lučivná, Mengusovce, na okraji obce / mesta
Domček: 2 - 6 osôb, WiFi, poukaz/faktúra

Apartmán 139

2,8 km od Snowpark Lučivná, Mengusovce, v obci / v meste, pri...
Útulné ubytovanie so záhradným krbom!

Drevenica Zuzana

2,8 km od Snowpark Lučivná, Mengusovce, v obci / v meste, pri vode
Drevenica v krásnej prírode