Pekný penzión s bezkonkurečnou polohou

Rodinný Penzión Kamélia sa nachádza v pokojnej podtatranskej obci Lučivná, priamo v jej centre. Vďaka jeho ideálnej polohe ponúka výbornú možnosť trávenia Vašej dovolenky v blízkosti viacerých atrakcií.

V zime i v lete Vám odporúčame vydať sa na celodenné výlety za spoznávaním prírodných krás Vysokých alebo Nízkych Tatier, Slovenského raja či Pienin. Tá podzemná poodhalí svoje prednosti v Belianskej, Važeckej či Dobšinskej ľadovej jaskyni. Nadšencov histórie uchvátia pamiatky Spiša (v Spišskej Sobote, Kežmarku, Levoči). Okúpať sa môžete aj v AquaCity v Poprade alebo v Aqua & Spa Ganovce. Počas zimnej lyžovačky sú pre Vás pripravené svahy lyžiarskych stredísk v Lopušnej doline.

Ubytovanie v rodinnom Penzióne Kamélia je Vám k dispozícii celoročne. Ponúkame Vám útulné izby a apartmán spolu pre maximálne 36 osôb. Vybrať si u nás môžete z týchto variant:
- osem 2-lôžkových izieb,
- štyroch 3-lôžkových izieb,
- jednej 4-lôžkovej rodinnej izby, ktorá je tvorená jednou 1-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou,
- jedného 4-lôžkového apartmánu.

Každá izba ako aj apartmán je vybavený príslušným počtom postelí, televízorom na káblové pripojenie a rádiom. Samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a fénom. Niektoré z izieb sú dovybavené balkónom.

Na prízemí ubytovania sa nachádza kuchynka a spoločenská miestnosť pre všetkých hostí. V spoločenskej miestnosti sa spolu zabavíte pri hre biliardu, šípok, stolného futbalu alebo stolného tenisu. Pri väčšom počte hostí je možnosť poskytnúť Vám priestory a služby pre spoločenské akcie (promócie, stužkové, svadby, firemné stretnutia, kary) s kapacitou 40 miest. Ďalšia menšia kuchynka je využiteľná pri izbách. Rovnako vieme zaistiť detskú postieľku, uschovať Vám Vaše bicykle či lyže, oprať veci či zapožičať žehličku.

V upravenej exteriérovej časti penziónu je k užívaniu pripravené vonkajšie posedenie, altánok, gril, kotlík aj krb. Bezplatné parkovanie áut - zaistené v uzamykateľnom dvore. Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste prežili kratší alebo dlhší čas u nás, príďte. My sa na Vás tešíme.