Samostatný domček v Tatrách

Chalupa Darina je situovaná vo Vysokých Tatrách v podtatranskej obci Štrba v blízkosti Štrbského Plesa. V letnom období Vám Tatry ponúkajú mnoho možností na turistiku, cykloturistiku a horolezectvo. V zime si môžete zalyžovať v blízkych lyžiarskych strediskách. Na výlet sa oplatí vybrať do Belianskej či Važeckej jaskyne a po náročnom dni zrelaxujete v aquaparku AquaCity Poprad.

Chalupa Darina Vám ponúka ubytovanie za výhodné ceny s celkovou kapacitou 9 lôžok. K dispozícii sú Vám tri dvojlôžkové a jedna trojlôžková spálňa. Voľný čas i spoločné chvíle s priateľmi môžete tráviť v obývacej miestnosti s krbom, televízorom a posedením. Chutné jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a jedálenským stolom. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom a práčkou.

Na lyže, bicykle a športové potreby Vám poslúži odkladacia miestnosť. Vo dvore stojí altánok, kde si môžete grilovať, opekať alebo variť guľáš. Najmenších návštevníkov poteší hojdačka, pieskovisko, trampolína a bazén v záhrade. Autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore.

Ak sa chystáte spoznávať naše veľhory, pozývame Vás k nám na chalupu. Veríme, že u nás prežijete príjemnú dovolenku.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty