Útulná chata v srdci Vysokých Tatier!

Chatu Štrba nájdete v srdci Vysokých Tatier, v rázovitej obci Štrba. Ak ste milovníkom turistiky, ste na správnom mieste. Pešia turistika, cykloturistika, vysokohorské túry ale aj nádherné prechádzky s Vašimi ratolesťami. Toto všetko tu na Vás čaká, a to ani zďaleka nie je všetko.

V zimnom období si vychutnáte skvelú jazdu na Vašich lyžiach či snowboarde v blízkych lyžiarskych strediskách - Štrbské Pleso (14 km), Lopušná dolina (8 km), Liptovská Teplička (15 km), Lučivná (5 km). Pre Vaše detičky bude zážitkom člnkovanie priamo na jazere Štrbské pleso. Po dni plnom pohybu Vám zaručene výborne padne návšteva termálneho kúpaliska Thermal Park Vrbov alebo AquaCity Poprad.

Chata Štrba Vám celoročne ponúka príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 až 10 osôb. Ubytovaní budete v štyroch útulne zariadených 2-lôžkových izbách (vo dvoch s možnosťou prístelky na každej izbe). Chvíľky radosti a oddychu so svojou rodinkou, priateľmi či známymi strávite aj v spoločenskej miestnosti s pohodlným gaučovým posedením a televízorom s pripojením na WiFi internet. Chutnú domácu stravu si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety sú v chate samozrejmosťou.

Detský džavot sa bude zaručene ozývať záhradou pri hrách na schovávačku, loptových hrách či skákaní na trampolíne v priestrannej záhrade. Pre Vaše ratolesti sme pripravili aj pieskovisko a šmýkačku. Vy si medzitým vychutnáte varenie kotlíkového gulášu alebo niečo chutné ugrilujete. Ranné posedenia s voňavou kávičkou v altánku Vám prirastú k srdcu. Vaše autá si pohodlne a bezpečne odparkujete priamo pri chate, ktorá sa nachádza na spoločnom pozemku s milými a ochotnými majiteľmi.

Zavítajte k nám a užite si Vašu vysnívanú dovolenku. Tešíme sa na Vás!