Bezkonkurenčná cena! Komfortný apartmán!

Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia Tatranskej Štrby, kde Vás na prízemí Apartmánového domu GOLEM privítame v najväčšom Apartmáne A7 s terasou.

Na atrakcie a zaujímavé možnosti trávenia voľného času v okolí ubytovania nebudete mať núdzu. Zahráte si tu tenis, preveziete sa zubačkou priamo na Štrbské Pleso, kde sa pokocháte priezračnou krásou Štrbského plesa alebo sa odtiaľ vydáte na túru do okolitých údolí, roklín či štítov. Odporúčame Vám spraviť si výlet do Važeckej jaskyne a dopriať si deň plný zábavy i relaxu v AquaCity Poprad. V zimnom období si užijete lyžovačku na svahoch lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem, Nová Lopušná dolina - Skitatry.

Náš apartmán (68 m2) je celoročne dostupný a ponúka Vám komfortný priestor pre pobyt 3 až 8 osôb. Je ideálnou voľbou pre rodinky s deťmi ako aj skupiny dobrých priateľov.

V apartmáne sa nachádza veľká obývacia miestnosť vybavená televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, pohodlným gaučovým sedením, jedálenským stolom so stoličkami, jedným samostatným lôžkom a prístelkou pre 1 osobu. Priamo z obývacej miestnosti máte prístup na terasu, kde Vám počas letného obdobia pripravíme aj vonkajšie posedenie. Pokiaľ obľubujete domácu kuchyňu, Vaše jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke.

Pokojný spánok si vychutnáte v spálni s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a dvomi prístelkami. V spálni sa rovnako nachádza televízor so satelitným príjmom a pohodlným sedením so stolíkom. Súčasťou apartmánu je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K apartmánu patrí vlastná lyžiareň a úschovňa bicyklov v pivničných priestoroch Apartmánového domu GOLEM, ako aj dve parkovacie miesta, na parkovisku uzavretom rampou. V prípade potreby tu využijete služby recepcie. Pre detičky je v exteriéri pripravené detské ihrisko a počas pekných dní si môžete v kruhu Vašich blízkych opekať dobroty na ohnisku. V blízkosti ubytovania je situovaná reštaurácia, obchod i železničná stanica zubačky. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmáne A7!