Štýlový apartmán za rozumnú cenu!

Apartmán "21" je situovaný v pokojnej lokalite, na okraji Tatranskej Štrby, v Apartmánovom dome Patris. Jeho poloha je výborným východiskovým bodom pre podnikanie túr do Vysokých a Nízkych Tatier, na Liptov, Šariš i Zamagurie.

Apartmán je od údolnej stanice ozubnicovej železnice vzdialený len 5 min. chôdzou. Autom sa dopravíte za 8 minút na Štrbské Pleso a na Liptov za 25 minút. Možnosti aktívneho oddychu v regióne sú takmer neobmedzené. Vo vedľajšom hotelovom objekte máte možnosť relaxovať vo wellness centre, zaplávať si vo vnútornom bazéne a využiť reštauračné služby. V zime si dokonale zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem a Nová Lopušná dolina - Skitatry.

Celoročné ubytovanie v Apartmáne "21" je vhodné pre komfortný pobyt 2 - 4 osôb. Výmera apartmánu je 39 m2 s veľkoryso riešenou loggiou 13 m2 a nádherným výhľadom priamo na tatranské štíty. Zariadenie a vybavenie apartmánu sme vyberali s ohľadom na zabezpečenie maximálneho komfortu našich hostí.

V spálni sa nachádza veľká manželská posteľ s LED podsvietením a nastaviteľnou tuhosťou roštov. V obývacej izbe si pohodlne posedíte na vkusnej sedacej súprave, ktorá Vám po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. K dispozícii je tu aj televízor s káblovým pripojením. Obývacia izba aj spálňa, majú samostatný východ na loggiu. Situovaná je tu tiež moderná kompletne zariadená kuchynka s kuchynskou linkou s LED podsvietením, vybavenou novými vstavanými spotrebičmi na prípravu a ohrev jedla. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na odkladanie lyží a športových potrieb využijete lyžiareň. Vaše auto si pokojne zaparkujete v podzemnej vyhrievanej garáži. Ušetríte si tak čas pri hľadaní parkovacieho miesta v Tatrách a nemalé poplatky za parkovanie.

Príjemný pobyt v Apartmáne "21" sa Vám zaiste vryje do Vášho povedomia a my veríme, že sa vrátite opäť. Tešíme sa na Vás!