AKCIA posledné voľné termíny!

POZOR: Voľné zimné termíny! Výhodná poloha a skvelý východiskový bod!

Uprednostňujeme rodiny s deťmi a slušné skupinky hostí. Chatu neprenajímame mládeži za účelom osláv.

Chata na Poľane je situovaná v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier, na okraji malebnej rázovitej obce Štôla. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, relaxu aj zábavy. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť spoznávaním kultúrnych a historických pamiatok regiónu či podnikaním rôzne náročných túr do známych tatranských centier ako napríklad Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Tatranská Polianka či Hrebienok. Milovníci koní si v blízkych Mengusovciach prídu isto na svoje, čaká ich tu totiž Športový jazdecký klub Jagal s možnosťou výučby jazdenia alebo príjemného vozenia sa v koči. V zimnom období si môžete vychutnať tú pravú lyžovačku vo viacerých kvalitných lyžiarskych strediskách, ako napríklad v Parku Snow Štrbské Pleso alebo SkiCentre Lopušná dolina pri Lučivnej. Nádherný zážitok získate pri výhľade na majestátne Tatry z Hrebienka, kam sa môžete vyviezť 2 kilometre dlhou pozemnou koľajovou lanovkou zo Starého Smokovca.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v štýlovej Chate na Poľane s celkovou kapacitou 10 lôžok vrátane prísteliek.

Hosťom je na prízemí chaty k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a príjemným posedením na rohovej pohovke s dvomi kreslami. Súčasťou tejto miestnosti je aj plne zariadená kuchyňa so špajzou, kde si môžu hostia pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vo vybavení kuchyne nechýba plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou tejto časti ubytovania je kúpeľňa s vaňou a toaletou, ako aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet (zaistené v celom objekte).

Do podkrovia chaty vedie točité schodisko, ktorým sa dostanete k útulným spálňam. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu je v chate možné ubytovať dve spriatelené rodiny s deťmi tak, aby každá mala kúsok svojho súkromia. V pravej časti podkrovia sa nachádza 2-lôžková priechodná spálňa, z ktorej je možné prejsť do ďalšej 2-lôžkovej (detskej) spálne s možnosťou využitia jednej prístelky formou vyťahovacieho lôžka. Rovnako je riešená aj ľavá časť podkrovia s dvomi spálňami. Na spoločnej chodbičke pri izbách je hosťom k dispozícii taktiež druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia v upravenej záhrade ubytovania s vonkajším posedením na terase, záhradnej hojdačke alebo pri ohnisku s altánkom a grilom, kde si môžete uvariť napríklad kapustnicu či chutný kotlíkový guláš (kotlík aj gril Vám samozrejme radi zapožičiame). Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské pieskovisko s hračkami a šmýkačkou. K dispozícii je tu vyhradený špeciálny zatrávnený priestor na hranie bedmintonu, futbalu alebo netradičného basketbalu (kôš je zavesený na strome). Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a načerpáte novú energiu do ďalších dní! Tešíme sa na Vašu návštevu!