Chalupa s wellness vo Vysokých Tatrách

Chalupa Štrba sa nachádza vo Vysokých Tatrách v malebnej obci Štrba. Ponúka Vám prepojenie tradičného štýlu s moderným bývaním. Ubytovanie pozostáva z dvoch samostatných päť-lôžkových apartmánov. Každý apartmán má vlastnú spoločenskú miestnosť/obývačku s krbom, televízorom a sedacou súpravou, lôžková časť a kúpeľňa sa nachádza na poschodí. Na varenie chutnej stravy a stolovanie môžete využívať spoločnú kompletne zariadenú kuchyňu (jedálenský stôl, chladnička, mikrovlnná rúra, plynový sporák, elektrická rúra, drez a potrebné riady). V celom objekte je k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Okrem ubytovania naším hosťom ponúkame služby Horského brlohu (mini wellness) s fínskou saunou, hydromasážnou vaňou a masážnou sprchou. Atrakciou pre deti aj dospelých je možnosť sledovania chovu oviec priamo vo dvore objektu. K dispozícii je Vám aj terasa s vonkajším posedením a ohnisko na opekanie či grilovanie. Svoje autá si bezpečne odparkujete pri chalupe a deti poteší trávnatá plocha vhodná na rôzne hry.

Podtatranská obec Štrba Vám ponúka blízkosť Vysokých Tatier a okolitých atraktivít tatranského i liptovského regiónu, Nízkych Tatier alebo Slovenského raja. Vyskúšať môžete turistiku, prechádzky, cykloturistiku, či horolezectvo. V zime si tu výborne zalyžujete na neďalekých zjazdových svahoch, skúsiť môžete skialpinizmus i bežecké lyžovanie. Pre spestrenie dovolenky zavítajte do Kežmarku, Levoče, na Spišský hrad či do skanzenu Pribylina. Relax a termálnu vodu si plnými dúškami vychutnáte v AquaCity Poprad i v liptovskej Tatralandii bohatej na vodné atrakcie. Pozývame Vás k nám do chalupy - dovolenkovať a zažiť Tatry!