Pohodlie za rozumnú cenu v Tatrách...

Náš moderne zariadený Apartmán s výhľadom na Tatry sa nachádza v tichej lokalite, v okrajovej časti Tatranskej Štrby, v Apartmánovom dome Patris. Vďaka jeho výbornej polohe máte od nás viaceré možnosti pre podnikanie výletov do Vysokých i Nízkych Tatier, na Spiš, Liptov i Zamagurie.

Údolná stanica ozubnicovej železnice je od apartmánu vzdialená necelých 5 min. pešou chôdzou. Vychádzka autom na Štrbské Pleso trvá 8 minút a na Liptov 25 minút. Oddych vo wellness centre, plávanie vo vnútornom bazéne či reštauračné služby využijete vo vedľajšom hotelovom komplexe. Lyžiarov, snowboardistov či Vaše ratolesti so sánkami privítajú na svahoch lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem a Nová Lopušná dolina - Skitatry.

Počas celého roka Vám zaistíme ubytovanie v Apartmáne s výhľadom na Tatry, ktorý je pre ideálny pre 2 až maximálne 4 osoby. Celková výmera predstavuje 40 m2 s priestrannou loggiou a unikátnym výhľadom na štíty Tatier. Komfortné kresielká na loggii, čerstvý vzduch a majestátny rozhľad od Kriváňa po Slavkovský štít sú zárukou jedinečnej dovolenky u nás. Náš apartmán je zariadený vkusne a prakticky pre zaistenie maximálneho komfortu hostí.

Pokojný spánok si užijete v spálni, kde je situovaná veľká manželská posteľ s LED podsvietením a nastaviteľnou tuhosťou roštov. V obývacej izbe si oddýchnete na vkusnej rozložiteľnej sedacej súprave (slúžiacej ako prístelka pre 2 osoby). Využívať tu môžete televízor s káblovým pripojením a DVD prehrávač s rozprávkami pre deti. Obývacia izba i spálňa disponujú vlastným východom na loggiu. Milovníkov varenia nadchne štýlová, kompletne zariadená kuchyňa vyhovujúca požiadavkám dnešnej doby. Vo výbave nechýba tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v celom apartmáne.

Mysleli sme na lyžiarov a ich športové potreby či lyže vieme uskladniť v lyžiarni. V rámci ubytovania u nás máte zabezpečené parkovanie v podzemnej vyhrievanej garáži, vďaka čomu sa vyhnete situáciám pri hľadaní voľného miesta aj plateniu poplatkov za parkovanie.

Áno, našli ste to pravé miesto na prežitie dovolenky, ktorá sa isto vryje do Vašej pamäti a zakaždým vo Vás vyvolá len tie najlepšie a najpríjemnejšie pocity. Tešíme sa na Vás v Apartmáne s výhľadom na Tatry!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty