Krásne prostredie a pohostinnosť

Penzión Horal je situovaný vo Vysokých Tatrách na okraji obce Štôla. Vďaka našej polohe tak môžete prísť a užívať si kultúrno-historický pobyt, prípadne aktívnu cykloturistickú dovolenku v lone nádhernej prírody.

Hosťom ponúkame celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 17 miest v šiestich dvoj až trojlôžkových izbách (tri 2-lôžkové, jedna 2-lôžková s prístelkou, jedna 2-lôžková s dvomi prístelkami a jedna 3-lôžková s prístelkou).

Každá izba v našom penzióne je pripravená pre príjemný pobyt. Súčasťou každej je televízor so satelitným príjmom, rádio a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je WiFi internetové pripojenie v celom objekte.

Milujete kvalitné jedlo? To Vám dokážeme pripraviť v reštaurácii s barom a zimnou záhradou s kapacitou 35 miest. Načerpať novú silu po zážitkami nabitom dni môžete aj v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, DVD prehrávačom a satelitom. V letnom období zas dobre padne posedieť si na vonkajšom posedení s krbom a grilom. Parkovanie je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

A čo robiť, ak je von pekne? Určite sa vydajte po značených trasách pre turistov tatranskou prírodou. Nevynechajte ani cyklistiku alebo jazdu na koni. Zážitkom môže byť aj jazda na Ozubnicovej železnici, prípadne návšteva Tricklandie. Odvážnejší hostia môžu okúsiť, aké je to dívať sa na svet z vtáčej perspektívy počas vyhliadkového letu na Letisku v Poprade. V zime zas lyže a či snowbard prevetráte na svahoch stredísk Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - SKITATRY alebo priamo na Štrbskom Plese.