Loading

Ubytovanie Snow Sun Vadičov

(323 objektov v okolí 25 km)
Snow Sun Vadičov

Snow Sun Vadičov

Horný Vadičov

Radi by ste sa vybrali za skvelou lyžovačkou na sever stredného Slovenska a hľadáte ideálne stredisko ako stvorené pre Vás? Možností máte viacero, azda najznámejšou je Vrátna dolina. Pokiaľ to nie je Vaša šálka kávy a preferujete pokojnejšie, komornejšie a cenovo dostupnejšie stredisko, jedno také tu pre Vás máme. Nájdete ho v lyžiarskom stredisku Snow Sun Vadičov.

Snow Sun Vadičov nájdete pri obci Horný Vadičov. Obec sa nachádza len necelých 5 km od Žiliny, čo jej zaručuje skvelú dopravnú dostupnosť. Je jedno či prídete autom, vlakom či autobusom, v rekreačnom stredisku ste zo Žiliny sa pár minút.

Stredisko je mimoriadne obľúbené v každom ročnom období, či v lete alebo v zime. Bohaté možnosti turistiky, najrôznejších atrakcií ale predovšetkým skvelá lyžovačka, toto všetko Vám Snow Sun Vadičov ponúka.

Lyžiarske stredisko Snow Sun Vadičov je určené prioritne pre začínajúcich lyžiarov. Tí na miestnych svahoch absolvujú svoje prvé metre úplne bez obáv. Prečo? Pretože tu nájdete len modré zjazdovky, určené práve začiatočníkom.

Miestne svahy sa rozprestierajú v nadmorskej výške 486 - 600 metrov nad morom. Nie je to mnoho, ale Žilina a jej okolie patria obecne k tých chladnejším miestam na Slovensku. Navyše okrem nízkych teplôt majú vo Vadičove aj moderný systém umelého zasnežovania, ktorý pokrýva celé lyžiarske stredisko. To tvoria dve nenáročné, modré zjazdovky. Ich celková dĺžka je 1200 metrov.

Zaručene si zalyžujete do sýtosti. Spolu tu nájdete až 6 vlekov určených nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Dva vleky majú dĺžku 650 metrov a vďaka tomu uspokoja aj o niečo náročnejších lyžiarov, ktorí nemajú radi veľmi krátke trate. Okrem toho sú v stredisku dve detské vleky, jeden dopravný pás a jeden vlek obsluhujúci snowtubing. Že ste o snowtubingu ešte nepočuli? Posadíte sa do gumového kolesa a s adrenalínom v žilách sa vydáte strmhlav dolu zjazdovkou. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý určite vyskúšajte.

Snow Sun Vadičov ponúka ešte oveľa viac. Po lyžovačke si večer môžete dopriať extra dávku večernej lyžovačky. Myslelo sa aj na snowboardistov. Pre nich je vybudovaný adrenalínový snowboard park s mnohými skokmi a všakovakými prekážkami. Stredisko je prispôsobené aj pre najmenších lyžiarov, deti. Tie okrem lyžiarskej školy využijú detský zimný park. A navyše, môžete sa tu tešiť na rôzne súťaže a sprievodný program, ktorý lyžovačku vo Vadičove posúva o level ďalej.

Lyžiarske stredisko Snow Sun Vadičov a celá rekreačná oblasť ponúka široké možnosti ubytovania. Je jedno či uprednostňujete hotely, penzióny či turistické ubytovne, v blízkosti nájdete zo všetkého niečo. Stačí si len vybrať a pripraviť sa na lyžovačku plnú zábavy.

... zobraziť viac

Horská chata Ladonhora

1,7 km od Snow Sun Vadičov, Horný Vadičov, na samote, v lese
Veľmi pekná chata v nádhernom prostredí

Horská Residence Ladonhora

2,7 km od Snow Sun Vadičov, Dolný Vadičov, v rekreačnej oblas...
S bazénom, v tichom prostredí pri lese!

Chata Radôstka - Krasotín

3,5 km od Snow Sun Vadičov, Radôstka, na okraji obce / mesta,...
Útulná chata v objatí prírody

Chatka Krasotín

3,6 km od Snow Sun Vadičov, Radôstka, na okraji obce / mesta,...
Útulná chatka v peknom prostredí

Penzión a pizzeria u Šujana

4,7 km od Snow Sun Vadičov, Lysica, v obci / v meste, pri les...
Bowling, krb a komfort zaručený!

Chalupa na Hrbku Belá

6,0 km od Snow Sun Vadičov, Belá (okres Žilina), na okraji ob...
Chalupa na okraji obce, vonkajší bazén.

Hotel Country Saloon

6,0 km od Snow Sun Vadičov, Belá (okres Žilina), na okraji ob...
Luxus v country štýle ( tenis, bowling)

Chata pri potoku

6,1 km od Snow Sun Vadičov, Belá (okres Žilina), mimo obce...
Ubytovanie so saunou a altánkom

Drevenica Sušienkovo

6,3 km od Snow Sun Vadičov, Belá (okres Žilina), v rekreačnej...
Nová drevenica pre rodinky, s krbom...

Chaty Mažgút

6,6 km od Snow Sun Vadičov, Terchová, mimo obce / mesta, pri...
3 krásne chatky v prírode + bazén