Štýlová chalupa v Terchovskej doline!

Máte záujem oddýchnuť si a zrelaxovať počas Vašej dovolenky? Chalupa Kamenný Dvor situovaná v časti Nižné Kamence, obce Terchová, v Terchovskej doline, je pre Vás tým ideálnym riešením.

Len tri kilometre od chalupy sa nachádza turistické centrum Terchovej, kde je možné previesť sa Terchovským vláčikom, zabaviť sa a relaxovať v Relaxačno-informačnom centre Terchovec, zažiť adrenalín v Lanovom Parku Dino Adventure alebo si vychutnať jedinečnú atmosféru počas slávností akými sú Terchovské dni, Terchovský budzogáň a ďalšie. Okolité pohorie Malej Fatry Vám ponúka zaujímavé možnosti na turistiku, cyklistiku ako aj príjemné prechádzky. V zime si tu prídu na svoje najmä milovníci zimných športov v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone.

V našej štýlovo zariadenej dvojposchodovej chalupe Vás ubytujeme celoročne. Kapacita ubytovania je prispôsobená pre pohodlný pobyt jednej skupiny a to až do 10 osôb.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami, CD/DVD prehrávačom ako aj kompletne zariadená kuchyňa s jedálňou a detským kútikom s hračkami. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaničkou, práčkou, žehličkou a samostatná toaleta.

Na poschodí chalupy sme pre Vás pripravili tri 2-lôžkové spálne s balkónom a jednu 4-lôžkovú spálňu s francúzskym balkónom. Všetky spálne sú vybavené manželskými posteľami. K dispozícii sú aj dve detské postieľky zahrnuté v cene ubytovania. Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výhodou Chalupy Kamenný Dvor je veľká záhrada, kde si spoločne zahráte bedmiton, futbal či volejbal. K oddychu patrí aj dobrá grilovačka, príjemné posedenie a pokojná atmosféra, ktorú Vám dotvorí altánok s krbom. Vaše lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás strávite pekné dovolenkové chvíle a odídete plní novej energie a síl. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chalupe Kamenný Dvor!