Vonkajší bazén, grilovačka a relax

Penzión Nicol je situovaný v krásnom tichom prostredí na okraji malebnej obce Terchová - v jej časti Vyšné Kamence, len pár minút cesty od Vrátnej doliny. Nádherná okolitá príroda Národného parku Malá Fatra poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxu ako aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky, cyklistiky, lyžovania a zimných športov.

Hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie v 5 príjemne zariadených izbách rodinného penziónu s celkovou kapacitou pre 18 osôb (16 pevných lôžok + 2 prístelky). Vybrať si u nás môžete spomedzi jednej 2-lôžkovej izby, dvoch 3-lôžkových a dvoch 4-lôžkových izieb, pričom v jednej 3-lôžkovej a 4-lôžkovej izbe je po dohode možnosť využitia jednej prístelky. Každá z izieb je vybavená televízorom so satelitným príjmom, rádiom, chladničkou ako aj vlastnou kúpeľňou (2-lôžková izba má spoločnú toaletu s jednou 3-lôžkovou izbou). Počas celého Vášho pobytu tu môžete využívať taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou prízemia penziónu je spoločná, plne vybavená kuchyňa s priestrannou jedálňou, slúžiaca pre všetkých hostí na prípravu vlastných chutných jedál. V jej výbave môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadom (väčšie skupiny hostí môžu u nás po dohode využiť aj ďalšiu veľkú chladničku s mraziacim boxom).

Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti ubytovania máme pre Vás pripravené kryté vonkajšie posedenie vo veľkom altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. V letnom období sa tu môžu hostia skvele osviežiť vo vonkajšom bazéne so solárnym vyhrievaním (bazén je hosťom k dispozícii v dohodnutých termínoch s ubytovateľom). Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež opaľovaním sa na záhradných lehátkach, resp. pri hraní šípok, stolného tenisu a futbalu. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo vo dvore penziónu. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá